Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Звернення громадян

Звернення громадян

 
   

пр.Відродження 3, м. Радехів 80200, тел. (032-55) 4-10-70, факс (032-55) 2-10-80

e-mailradekhivrda@loda.gov.ua 

Підсумки роботи із запитами на інформацію у Радехівській райдержадміністрації

за 2018 рік

 

                           

 

Назва органу виконавчої влади

Загальна кількість отриманих запитів на інформацію

Кількість запитів на інформацію, що надійшли

 

Результати розгляду запиту на інформацію

Звідки надійшли запити на інформацію (область, район, місто, село)

Види запитуваної інформації

Найбільш запитувані документи

поштою

телефоном

факсом

ел. поштою

від  представників ЗМІ

від громадян

від юридичних осіб

від об’єднань громадян без статусу юридичної особи

направлено як розпоряднику інформації

 

 

задоволено

надіслано належним розпорядником інформації

Радехівська РДА

35

5

-

-

30

2

12

21

-

-

 

35

-

місто

Запити різноманітної тематики

про довкілля

 

 Про роботу із зверненнями громадян у 2018 році

 

         Районною державною адміністрацією та органами місцевого самоврядування  проводиться робота щодо розгляду звернень громадян  у відповідності до вимог Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування». На їх виконання додатково здійснено комплекс заходів методологічного, організаційного та інформаційно-аналітичного характеру.

         Аналіз стану забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення свідчить, що райдержадміністрацією, її структурними підрозділами, місцевими органами виконавчої влади та місцевого самоврядування вживалися дієві заходи, спрямовані на вирішення важливих проблем населення району, реалізацію конституційних прав і свобод громадян.

Робота із зверненнями громадян в Радехівській районній державній адміністрації ведеться відповідно до річного та помісячних планів роботи, якими передбачено реєстрацію письмових звернень, організацію особистого прийому громадян керівництвом райдержадміністрації.

Протягом  2018 року в районну державну адміністрацію надійшло 115 звернень громадян, що на 5 менше, ніж за 2017 рік. У їх структурі домінують заяви – 113 (98,3%) , скарги – 1 (0,9%) та пропозиції – 1 (0,9%).

Із 115 звернень, які надійшли до райдержадміністрації, позитивно вирішено 73, що становить 63,5 %.

Аналіз кількісного надходження звернень громадян протягом 2018 року з адміністративно-територіальних одиниць району свідчить, що найбільше надійшло звернень від мешканців м. Радехів  - 37, смт. Лопатин – 7, с. Оглядів – 6.

Результати аналізу  звернень, за характером порушених у них питань, стосуються здебільшого соціального захисту, передусім – надання матеріальної допомоги, соціальних виплат. У 2018 році з питань надання одноразової грошової допомоги звернулось 73 мешканці району.  За звітний період головою  райдержадміністрації надано матеріальну допомогу  на загальну суму 170000 гривень.

У переважній більшості авторами заяв є пенсіонери, багатодітні сім’ї, малозабезпечені громадяни, інваліди та учасники бойових дій. За звітний період від цієї категорії громадян поступило 84 звернення (протягом 2017 року таких звернень надійшло 92). У звітному році надходження колективних звернень у порівнянні із 2017 роком не змінився і становить 14 звернень.

Кількісна характеристика  звернень з питань, з яких найчастіше звертаються громадяни, така: надання матеріальної допомоги (73), освіти (7), соціального захисту (5), ЖКГ (3), земельних  питань (3), ремонту доріг (2).

Керівництво райдержадміністрації велику увагу приділяє безпосередньому спілкуванню з мешканцями району під час проведення особистих та виїзних прийомів, що в свою чергу суттєво впливає на зменшення кількості звернень громадян до органів влади вищого рівня та позитивно впливає на суспільно-політичну ситуацію в регіоні.

         Керівництвом райдержадміністрації проводяться особисті та виїзні прийоми громадян згідно із затвердженими графіками. Протягом 2018 року на особистому прийомі в керівництва райдержадміністрації побувало 243 мешканці району.  

За розглядом  даних питань прийняті відповідні рішення. З метою пошуку оптимальних шляхів задоволення законних вимог мешканців району  практикується комісійний розгляд звернень громадян із виїздом на місце керівників та фахівців підрозділів райдержадміністрації.

З метою підвищення рівня правової освіти населення, роз’яснення прав і свобод людини, громадянина та засобів їх захисту, повноважень органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у Радехівському районі працює Радехівське бюро правової допомоги Буського МЦБВПД  яким протягом 2018 року надано 1306 безкоштовних правових консультацій.

В райдержадміністрації щомісячно  готуються аналітичні, узагальнюючі інформації про роботу із зверненнями  громадян, проводиться моніторинг звернень. Через місцеві засоби масової інформації опрацьовані дані доводяться до відома населення району. Також узагальнена інформація щодо роботи із зверненнями громадян  розміщується на веб – сайті райдержадміністрації.

 

         Райдержадміністрація спрямовувала і надалі спрямовує свою роботу на забезпечення  громадянам конституційного права на звернення. 

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn