Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Звернення громадян

Звернення громадян

 
   

пр.Відродження 3, м. Радехів 80200, тел. (032-55) 2-14-70, факс (032-55) 2-10-80

e-mail: Radekhiv_admin@ukr.net

 Про роботу із зверненнями громадян у 2015 році

 

            Районною державною адміністрацією та органами місцевого самоврядування  проводиться робота щодо розгляду звернень громадян  у відповідності до вимог Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування». На їх виконання додатково здійснено комплекс заходів методологічного, організаційного та інформаційно-аналітичного характеру.

            Аналіз стану забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення свідчить, що райдержадміністрацією, її структурними підрозділами, місцевими органами виконавчої влади та місцевого самоврядування вживалися дієві заходи, спрямовані на вирішення важливих проблем населення району, реалізацію конституційних прав і свобод громадян.

Робота із зверненнями громадян в Радехівській районній державній адміністрації ведеться відповідно до річного та помісячних планів роботи, якими передбачено реєстрацію письмових звернень, організацію особистого прийому громадян головою та його заступниками.

Протягом  2015 року в районну державну адміністрацію надійшло 166 звернень громадян, що на 63 менше, ніж за 2014 рік. У їх структурі домінують заяви – 163 (98,1%) , скарги – 2 (1,2%) та пропозиції – 1 (0,6%).

Із 166 звернень, які надійшли до райдержадміністрації, позитивно вирішено 137, що становить 82,5 %.

Аналіз кількісного надходження звернень громадян протягом 2015 року з адміністративно-територіальних одиниць району свідчить, що найбільше надійшло звернень від мешканців м. Радехова  - 49, с. Павлів – 19, с. Барилів – 16,  с. Тетевчиці - 11.

Результати аналізу  звернень, за характером порушених у них питань, стосуються здебільшого соціального захисту, передусім – надання матеріальної допомоги, соціальних виплат. У 2015 році з питань надання одноразової грошової допомоги звернулось 98 мешканців району.  За звітний період головою  райдержадміністрації   надано  матеріальну   допомогу   на   загальну   суму  27950 гривень.

У переважній більшості авторами заяв є пенсіонери, багатодітні сім’ї, малозабезпечені громадяни, інваліди та учасники бойових дій. За звітний період від цієї категорії громадян поступило 137 звернень (протягом 2014 року таких звернень надійшло 154). Зменшився показник надходження повторних та колективних звернень, відповідно з 14 та 35 одиниць протягом 2014 року,  до 9 та 22 одиниць впродовж 2015 року.

Кількісна характеристика  звернень з питань, з яких найчастіше звертаються громадяни, така: житлових (10), земельних  питань (6), освіти (4), транспорту (4), ,  комунального господарства (2), ремонту доріг (1).

Через органи влади вищого рівня протягом 2015 року до  райдержадміністрації надійшло 4 звернення, що на 17 менше, ніж за 2014 рік,  а саме:

·        Верховної Ради  - 2;

·        облдержадміністрації – 2.

В своїх  зверненнях громадяни порушували питання :

- житлові – 2;

- інші - 2.

До органів влади вищого рівня протягом звітного року зверталися  мешканці Барилівської та Корчинської сільських рад,  відповідно  1 та 3.

Голова райдержадміністрації велику увагу приділяє безпосередньому спілкуванню з мешканцями району під час проведення особистих та виїзних прийомів, що в свою чергу суттєво впливає на зменшення кількості звернень громадян до органів влади вищого рівня та позитивно впливає на суспільно-політичну ситуацію в регіоні.

            Згідно із  затвердженими графіками   ведуть особисті та виїзні прийоми громадян голова райдержадміністрації та керівник апарату. Протягом 2015 року на особистому прийомі в керівництва райдержадміністрації побувало 232  мешканці району.            

За розглядом  даних питань прийняті відповідні рішення. З метою пошуку оптимальних шляхів задоволення законних вимог мешканців району  практикується комісійний розгляд звернень громадян із виїздом на місце керівників та фахівців підрозділів райдержадміністрації.

В райдержадміністрації щомісячно  готуються аналітичні, узагальнюючі інформації про роботу із зверненнями  громадян, проводиться моніторинг звернень. Через місцеві засоби масової інформації опрацьовані дані доводяться до відома населення району. Також узагальнена інформація щодо роботи із зверненнями громадян  розміщується на веб – сайті райдержадміністрації.  

            Райдержадміністрація спрямовувала і надалі спрямовує свою роботу на забезпечення  громадянам конституційного права на звернення.


 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn