Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Зміни в законодавстві

Електронне декларування статків

 
         Верховна Рада України 15 березня 2016 року ухвалила Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів про особливості подання посадовими особами декларацій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру в 2016 році». Текст відповідного закону був опублікований у газеті "Голос України" 17 березня 2016 року.          Так, у 2016 році службові особи, які на момент початку роботи системи подачі та оприлюднення декларацій займають відповідальне та особливо відповідальне становище, зобов'язані подати щорічні декларації за минулий рік на протязі 60 календарних днів після початку роботи системи. діяльності.
Детальніше

Кабмін заборонив держслужбовцям критикувати владу

 
          Для відновлення громадської довіри до діяльності державних органів, їх посадових осіб Урядом прийнято рішення про запровадження стандартів етичної поведінки державних службовців. Відповідна постанова враховує прогресивний і успішний досвід країн-членів ЄС. За основу акта взято запроваджену в Республіці Польща модель гарантування максимальної прозорості діяльності державних органів. Прийняття акта започатковує єдині обов'язкові вимоги до стандартів етичної поведінки, доброчесності у діяльності державних службовців, а також сприятиме недопущенню тиску з боку представників бізнесу чи політичних сил на посадовців державних органів.      
Детальніше

Глава держави підписав Закон України «Про державну службу», прийнятий Верховною Радою України 10 грудня 2015 року

 
«Цей Закон є одним з важливих результатів виконання положень Коаліційної угоди учасників коаліції депутатських фракцій Верховної Ради України VIII скликання та урядового Плану заходів щодо імплементації положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС і враховує прогресивні вітчизняні напрацювання та успішний досвід реформ у європейських країнах, насамперед Республіці Польща», – відзначив Петро Порошенко. Президент України також наголосив, що після підписання Закону Парламент, Уряд, фахові громадські організації, експертне середовище нестимуть спільну відповідальність за імплементацію його норм, підготовку та прийняття необхідних законодавчих та підзаконних актів.
Детальніше

Про реалізацію Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" у Львівській області

 
Упродовж 2015 року відділення Національної служби посередництва і примирення в Львівській області (далі – відділення НСПП), у межах своїх повноважень, реалізувало завдання, визначені Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та нормативно-правовими актами НСПП. Відділення НСПП здійснювало заходи, спрямовані на: - здійснення посередництва у вирішенні колективних трудових спорів (конфліктів), забезпечення правового супроводу примирних процедур; - прогнозування та запобігання виникнення колективних трудових спорів (конфліктів);
Детальніше

Урядом внесено зміни до державних соціальних нормативів споживання житлово - комунальних послуг

 
3 листопада 2015 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року №842, якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів від 6 серпня 2014 р. №409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування», якою, у свою чергу, затверджено соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами, в межах яких надаються пільги та житлові субсидії населенню.
Детальніше
←  попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 наступна →

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn