Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської РДА!

Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської РДА!

 
   

 

 


 

 

Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 47,6 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт. 

Територію району пересікають шосейні шляхи Львів – Луцьк, Броди – Червоноград, Радехів – Берестечко, Вузлове – Буськ, Сокаль – Стоянів, а також залізничне сполучення Львів – Ковель, Львів – Санкт – Петербург.

У Радехівському районі працюють потужні підприємства з виробництва цукру, молочних продуктів, спирту, меблів і різної сільськогосподарської продукції, яка реалізується не тільки в Львівській області, а й по всій Україні. На теренах Радехівщини народилося чимало талановитих, прославлених людей, зокрема: оперний співак світової слави Олександр Мишуга, головнокомандуючий УГА Мирон Тарнавський, професор Чернівецького університету, голова бойової управи січових стрільців, посол ЗУНР у Празі Степан Смаль-Стоцький, член центрального проводу ОУН в діаспорі Степан Мудрик, письменник Осип Турянський, художниця Олена Кульчицька, письменник Теодор Микитин, відомий композитор і піаніст у США Вірко Балей, спеціаліст у галузі нафтохімії, член-кореспондент АНУ Ярослав Середа, доктор медичних наук Ярослав Ганіткевич, Народний артист України Ігор Білозір та багато інших відомих людей.

Залишайтеся постійними відвідувачами нашого офіційного сайту і ви дізнаєтесь не лише про багату історію нашого краю, але й про сучасний соціально-економічний і культурний розвиток Радехівського району.

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn