Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Відповідальність починається з мене » Рейд перевірка вулиць, парку, пришкільних територій, ігрових закладів у місті

Рейд перевірка вулиць, парку, пришкільних територій, ігрових закладів у місті

В рамках всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», 13 та 20 квітня 2018 року працівниками служби у справах дітей Радехівської райдержадміністрації та Радехівського ВП Червоноградського ВП ГУНП у Львівській області, було здійснено рейд-перевірку вулиць, парку, пришкільних територій, ігрових закладів, магазинів, закладівхарчування та місць масового відпочинку молоді у місті Радехів. Дані перевірки проводяться на підставі Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування у нічний час» та Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв», з метою виявлення дітей без супроводу дорослих у вечірній і нічний час, виявлення фактів продажу їм алкогольних напоїв та тютюнових виробів і попередження їх вживання дітьми.

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn