Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Туризм

Оздоровчий туризм.

 
21-22 липня в м.Сколе, урочище Кічера, відбулися змагання з оздоровчого туризму. Незважаючи на дощову погоду, у змаганнях взяли участь найсильніші туристичні команди Львівщини. Команда Радехівського району здобула третє місце у дисципліні «оформлення табору» та І перше місце у номінації «Пісня». Авторську пісню виконав сімейний дует Яна та Андрій Наконечні. У загальному заліку наші туристи посіли ІІІ місце.21-22 липня в м.Сколе, урочище Кічера, відбулися змагання з оздоровчого туризму...
Детальніше

Інформація про Радехівщину

 
Радехівщина завжди славилася – вирощенням цукрового буряка, зернистого колосся, якісного спирту та розмаїттям молочної продукції...       Radekhiv district always been famous for the cultivation of sugar beet, granular ears, quality of alcohol and variety of dairy products. 
Детальніше

Музеї Радехівщини

 
Огляд музеїв Радехівського району       Overview of museums Radekhiv district   
Детальніше

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn