Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Спортивні події » Підсумки « Олімпійського тижня»

Підсумки « Олімпійського тижня»

       У рамках проведення всеукраїнської акції «Олімпійський тиждень» в Радехівському районі було проведено ряд спортивно-масових заходів з метою залучення різних вікових груп населення до здорового способу життя. У всіх школах району були проведені «Олімпійські уроки» і змагання. В міському дошкільному дитячому закладі №3 директор Радехівської районної ДЮСШ, учасник АТО А.Наконечний   майстерно провів разом із вихователями спортивні змагання між вихованцями старших груп. А на стадіоні «Колос» відбулися «Олімпійські ігри» для учнів початкових класів міських шкіл. Юні спортсмени змагалися в естафетах (командою) та особисто у трьох видах легкої атлетики: біг 30м, стрибки у довжину з місця, метання тенісного м’ячика. Найкращий результат  в учнів ЗОШ №1 – 12 нагород  та 1 загальнокомандне місце , 2 місце – СЗШ з поглибленим вивченням іноземних мов і 3 – учні ЗОШ №2.

     Спільно із службою у справах дітей райдержадміністрації було проведено спортивні змагання «Мама, тато, я - дружня сім’я», в яких взяли участь  4 сім’ї, серед яких дві прийомні та  дві - опікунів. 

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn