Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Спортивні події » Турнір Радехівського району з пляжного волейболу серед жінок

Турнір Радехівського району з пляжного волейболу серед жінок

24 липня 2016 року на волейбольному майданчику смт. Лопатин, урочище Замчисько  відбудеться  турнір Радехівського району з пляжного волейболу серед жінок.

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

 

про проведення турніру Радехівського району з пляжного волейболу серед жінок

 24 липня 2016 року присвяченого Дню незалежності України

 

 

 

1. Мета та завдання

 

Змагання проводяться з метою популяризації пляжного волейболу серед широких верств населення, залучення його до систематичних занять фізичною культурою і спортом, розширення глядацької аудиторії, подальшого підвищення рівня майстерності волейболістів  Радехівщини.

 

2. Керівництво змаганнями

 

Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснюється  сектором молоді та спорту райдержадміністрації.

 

3. Учасники змагань

 

У змаганнях турніру Радехівського району з пляжного волейболу серед жінок беруть участь збірні команди підприємств, шкіл, та окремих осіб різного віку. Склад команди 3 особи. Система проведення змагань буде визначена в день технічної наради (мандатної комісії), в залежності від кількості команд, які беруть участь у даному турнірі.

 

4. Місце проведення

 

Змагання проводяться у період з  24 липня 2016 року на волейбольному майданчику на волейбольному майданчику смт. Лопатин, урочище Замчисько.

 

5. Нагородження

Команди, гравці, які посіли 1-3 місця у фіналі турніру Радехівського району з пляжного волейболу серед жінок нагороджуються кубками та  грамотами.

 

6. Регламент змагань

 

·        Технічна нарада суддів, представників, гравців (проходження мандатної комісії) - 22 липня 2016р. з 15.00 до 16.00, сектор молоді та спорту райдержадміністрації.

 

·        підтвердження про участь у змаганнях необхідно направити до 22.07.2016р. за тел. 8 (098) 2134481.

 Це положення одночасно є викликом на змагання.  

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn