Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Спортивні події » Визначено переможців особистої першості Радехівського району з настільного тенісу

Визначено переможців особистої першості Радехівського району з настільного тенісу

13 13 липня відбулася відкрита особиста першість Радехівського району з настільного тенісу серед чоловіків і жінок у спортзалі ЗОШ №3.

З привітальним словом до спортсменів звернувся голова РО ВФСТ «Колос» Марян Боруц.

Згідно з жеребкуванням учасників першості було розподілено на дві підгрупи, які по коловій системі між собою визначали переможця окремо серед чоловіків та жінок в даній першості.

Приємно, що у змаганнях взяли участь та показали високу майстерність молодим тенісистам такі ветерани (в минулому славні переможці чемпіонатів району та області) – Гебер Михайло (м. Радехів), Осінчук Григорій (за рішення оргкомітету його було визнано кращим гравцем цієї першості, с. Миколаїв), Лисак Василь (був в цей день вболівальником та тренером для інших, тому що з  особистих причин у змаганнях взяти участь не зміг). Але все ж таки спритність і майстерність молодих тенісистів взяла верх.

Отже результати змагань серед чоловіків:

1 місце – Мартинюк Віталій (смт. Лопатин),

2 місце – Видра Любомир (смт. Лопатин),

3 місце – Павлина Юрій (м. Камянка Бузька).

Результати першості серед жінок:

1 місце – Кирильчук Аліна (Радехів),

2 місце – Сухар Тетяна (Радехів),

3 місце – Курпіль Тетяна (Радехів).

Переможці були нагороджені медалями, грамотами від РО ВФСТ «Колос». Призери першості здобули право представляти Радехівський район в обласних змаганнях з настільного тенісу. Побажаймо успіхів та високих результатів в обласних змаганнях.

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn