Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Спортивні події » Проведено змагання з тенісу і баскетболу

Проведено змагання з тенісу і баскетболу

За інформацією сектору молоді та спорту Радехівської райдержадміністрації, 27 червня у спортивній залі  Радехівської ДЮСШ  до Міжнародного дня заснування Олімпійського комітету та до Дня Конституції України у рамках  «Малих Олімпійських ігор» відбулись змагання з настільного тенісу серед вихованців спортивної школи.

У рамках спортивно-масових заходів до Міжнародного дня заснування Олімпійського комітету та до Дня Конституції України. 30 червня у спортивній залі ЗОШ № 1 м. Радехова  відбувся  районний Чемпіонат з баскетболу 3х3 серед юнаків та дівчат, у якому змагались 5 команд.  Володарем кубка цього Чемпіонату стала команда «Тім Дрім», у складі Юрія Фольварочного, Володимира Шарка та Романа Голубовського. 2 місце посіла команда «Айердрай» ( капітан Роман Садовський), 3 – команда «Радехів Хіт» ( капітан Назарій Прус). Команді дівчат, у складі Галини Дащаківської, Марії Федорської, Марії Офіцинської та Соломії Гули було вручено баскетбольний м’яч. Усі переможці були нагороджені грамотами. 

 

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn