Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Спортивні події » Молодь Радехівщини має можливість змістовно і цікаво проводити літні канікули

Молодь Радехівщини має можливість змістовно і цікаво проводити літні канікули

"У розпалі літні канікули і молодь Радехівщини має можливість змістовно, цікаво і водночас весело проводити цей  час", - повідомила головний спеціаліст сектору молоді та спорту Радехівської райдержадміністрації Ірина Мазуревич. Так, нещодавно старшокласники ЗОШ та студенти ВУЗ уже побували на патріотичному фестивалі "Зашків" 15.06.2018  у родинному селі полковника УНР Євгена Коновальця на Львівщині, відвідавши меморіальний музей Євгена Коновальця, майстер-класи Школи виживання "Білі вовки", показові виступи вихованців кінологічного навчального центру західного регіонального управління Державної прикордонної служби України й показ військової техніки. Серед розваг – футбол босоніж, вечірня музична програма за участю гуртів "Перший сніг", "Рай з твоїх снів", "Толока", "Проти Течії" та інших.  Також, на святкуванню Дня молоді у Львові взяли участь у грі MIND GAME, отримавши сертифікат на передплату журналу "Країна".
               А ось в с. Новий Витків відбулися військово-патріотичні зманання у рамках відзначення 100-річчя Української революції.  За перемогу змагалися 9  команд зі шкіл району. Учасники змагань  взяли участь в конкурсах «Добре діло», конкурс строю «Впоряд», конкурс надання першої долікарської допомоги «Рятівник», перетягуванні линви  інтелектуально-творчому завданні  «Пластун» та конкурс із стрільби.    
 Переможцями змагань стали рій Нововитківської ЗОШ, ІІ місце - рій Синьківського НВК, ІІІ місце - рій Стоянівської ЗОШ. Переможцем цих змагань можна вважати кожного, тому що щоб перемогти не потрібно мати зброю, треба бути сильним духом!
Переможцям були вручені книги, надані департаментом внутрішньої та
інформаційної політики Львівської ОДА. Особлива подяка меценатам, які не вперше допомагають у проведенні заходів для дітей та молоді Жуку З.В., Жуку В.В., Комарницькому М.О. та  педагогічному колективу Нововитківської ЗОШ в особі директора школи Стражник М.С. за допомогу в організації змагань.  
  Літо продовжується і на молодь очікує ще багато цікавих активностей.
		

 

 

 

 

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn