Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Спортивні події » Спортсмени Стоянівської сільської ради гідно відстояли честь Радехівщини в обласних змаганнях Львівщини

Спортсмени Стоянівської сільської ради гідно відстояли честь Радехівщини в обласних змаганнях Львівщини

У селі Солонка Пустомитівського району Львівщини завершилися обласні спортивні ігри команд сільських, селищних рад "Найкраще спортивне село Львівщини-2018". Ці традиційні змагання цьогоріч були присвячені Дню Конституції України. Змагання організовано обласною організацією фізкультурно-спортивного товариства «Колос» за сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації. На урочистій церемонії відкриття кращі сільські команди області вітали голова обласної організації ВФСТ «Колос» Л. Білінська, сільський голова с.Солонка В. Ткачук. Загалом у обласному фіналі змагалися 187 учасників, які представляли сільські, селищні ради 11 районів області та територіальні громади. У програмі Ігор відбулися змагання з волейболу; міні-футболу; настільного тенісу, гирьового спорту, шахів, шашок, перетягування линви.

Команда Стоянівської сільської ради посіла сьоме загальнокомандне місце. Найкращі результати команда показала у таких видах спорту як перетягування линви (4 місце) та у гирьовому спорті (4 місце), поступившись своєму супернику сходинкою п,єдисталу за рахунок вагової категорії. На споривний захід було запрошено номінантів конкурсу на премію «Найспортивніша дитина Львівщини». Відзначимо, що таку нагороду отримав вихованець Радехівської ДЮСШ (відділення боксу), виходець із с. Яструбичі  Паращенко Микола за вагомі результати та здобутки в обласних та республіканських змаганнях. Премія була вручена від Львівської територіальної обласної організації ВФСТ «Колос». За підтримку організації поїздки на змагання слід подякувати голові районної ради Климочко М.С., завідувачу відділом освіти Репетило Л.А., голові РО ВФСТ «Колос» Боруцу М.С., голові сільської ради с. Стоянів Василишину Я.Р.

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn