Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Спортивні події » Команда «Магніт» (с. Оглядів) – чемпіон Радехівського району з футболу сезону 2017 року у вищій лізі

Команда «Магніт» (с. Оглядів) – чемпіон Радехівського району з футболу сезону 2017 року у вищій лізі

У неділю, 26 жовтня, відбувся останній тур чемпіонату Радехівського району з футболу сезону 2017 року. Розпочинали даний чемпіонат 14 команд, але у звязку з негативними футбольними результатами команда із с. Березівки знялась із змагань в кінці першого кола чемпіонату. Решта команд у напруженій боротьбі виборювали звання чемпіона та призерів даного чемпіонату. За три тури до його завершення команда «Магніт» с. Оглядів достроково стала чемпіоном Радехівського району з футболу у вищій лізі.

Боротьба за призові місця велася до останнього туру між такими командами із сіл: Яструбичі, Лопатин, Тетевчиці, Павлів. Долю другого місця визначила нічия між командами «Прибужжя» с. Яструбичі та їхніми сусідами команди із с. Гоголів «Галич».  У підсумку, здобувши в останніх турах перемоги друге місце завоювала команда «ФК Лопатин», а «Прибужжя» с. Яструбичі посіли третє місце. «Леви» с. Хмільно, «ФК Сушно» с.Сушно, «Стир» с. Березівка – залишають вищу лігу, а їх місце у наступному сезоні займуть  - переможець Першої ліги «ФК Качурівка» м. Радехів та призери «Мотор» с. Полове, «Росинка» с. Новий Витків.

На цьому футбольний сезон ще не завершується. Для команд вищої ліги у листопаді проходитиме Кубок вищої ліги, жеребкування якого відбудеться 1 листопада.

Повідомляємо вболівальників, що у неділю , 5 листопада, о 14:00, на стадіоні «Колос» м. Радехова розпочнеться матч за Суперкубок Радехівського району з футболу 2017 року між Чемпіоном району 2017 року у вищій лізі командою «Магніт» с. Оглядів та володарем Кубка району «Весна 2017р.» командою «Західний Буг» с. Павлів.

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn