Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Проект "Рука допомоги" » «Рука допомоги» – додатковий шанс працевлаштування

«Рука допомоги» – додатковий шанс працевлаштування

У Буській районній філії Львівського обласного центру зайнятості відбулася презентація виробничої діяльності однієї із представниці бізнес-кіл району Ірини Петрович.
   За словами власниці закладу громадського харчування, бар «На озері» завжди гостинно чекає відвідувачів, пропонуючи їм і високий рівень обслуговування, і вишукане меню.
Почувши про привабливі умови участі у пілотному Проект "Рука допомоги", керівництво кав’ярні виявило бажання взяти участь в експерименті, створивши нові робочі місця для бармена та офіціанта і працевлаштувавши на них осіб з числа соціально вразливих верств населення.
Щоби оперативно знайти претендентів на додатково створені місця праці, посадовці Буської філії ЛОЦЗ уважно переглянули базу безробітних і запросили на зустріч з працедавцем 15 жінок з числа членів малозабезпечених родин. П’ятеро з них були скеровані місцевим управлінням соціального захисту населення.
Цільова аудиторія уважно вислухала інформацію про умови працевлаштування, систему оплати праці, складові соціального пакету тощо. А ті, кому варіанти зайнятості припали до душі, вирішили, перш ніж прийняти важливе рішення, оглянути робочі місця та познайомитися з працівниками бару «На озері».

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn