Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Проект "Рука допомоги" » «Навіть перед пологами дошивала сукні»: як жінці, яка любить шиття, допомогли здійснити мрію

«Навіть перед пологами дошивала сукні»: як жінці, яка любить шиття, допомогли здійснити мрію

Жителька Львівщини серед 180 щасливчиків, яким Мінсоцполітики та Світовий банк виділили кошти на започаткування власного бізнесу. 
Катерина Дубик мешкає у Миколаєві, що на Львівщині. Усе життя жінка професійно шила. Проте, обставини змусили її отримати статус «малозабезпеченої». Вона – мати двох дітей, батьки її далеко, тому декретну відпустку довелося продовжити і доглядати за дітьми. Син – малий бешкетник та футболіст, донечка – мріє про танці. Щоб заробити гроші, Катерина шила одяг вдома. Незважаючи на фінансові труднощі, завжди купувала якісний матеріал та професійно виконувала свою роботу. Згодом жінка стала на облік у Миколаївський Центр зайнятості. Там її направили на курси з написання бізнес-планів. Аби отримати підтвердження, потрібно було створити свій власний план. Катерина одразу вхопилася за можливість, адже мала роботу, якою займалася довгий час.

Так Катерина Дубик отримала 68 тисяч гривень на обладнання для власного ательє-студії «N&KHandmade». За ці кошти вдалося купити три безшумні швейні машини, п’ятинитковий оверлок, професійний прасувальний стіл та парогенератор.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn