Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Проект "Рука допомоги" » Бізнесу до перевірок з 5 жовтня приготуватись!

Бізнесу до перевірок з 5 жовтня приготуватись!

       Бізнесу до перевірок з 5 жовтня приготуватись! Кабінет міністрів України доручив Державній службі з питань праці, Державній фіскальній службі, Пенсійному фонду, Національній поліції та іншим органам виконавчої влади з 5 жовтня "здійснити заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості та доходів населення".

Це означає, що на бізнес чекають перевірки на предмет наявності неоформлених працівників та великі штрафи в разі порушення трудового законодавства. Наприклад, фактичний допуск одного працівника до роботи без трудового договору (наказу) може коштувати до 128 690 грн.

Тим часом ми нагадуємо, що в проекті "Рука допомоги" триває акція для суб'єктів господарювання: офіційно оформлюй на роботу двох членів малозабезпечених сімей, ветеранів АТО або вимушених переселенців та отримуй частково поворотну фінансову допомогу від держави на розширення бізнесу! Допомога у розмірі до 70 тис. гривень надається строком до 3 років.

Пропозиція діє на території Полтавської, Харківської, Львівської областей, а також в окремих ОТГ Донецької, Чернігівької та Житомирської областей.

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn