Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Про мобілізацію до ЗСУ » Військкомат запрошує на службу за контрактом

Військкомат запрошує на службу за контрактом

Військкомат запрошує на службу за контрактомУ Львівській області триває відбір кандидатів, - громадян України призовного віку, на військову службу за контрактом. Про це повідомляє Львівський обласний військовий комісаріат.

На контрактну службу запрошують осіб віком від 18 до 60 років, які пройшли професійно-психологічний відбір, мають відповідну фізичну підготовку, визнані військово-лікарськими комісіями придатними за станом здоров’я та не мали судимості.

Слід зазначити, що громадяни, прийняті на військову службу за контрактом, отримують стабільне грошове забезпечення – від 7000 грн до 10000 грн на місяць. Військовослужбовцям, які перебувають в зоні проведення АТО, передбачають додаткове преміювання: на першій лінії – три мінімальних заробітні плати, в тилу – одну мінімальну заробітну плату та підчас загострення ситуації в розмірі семи мінімальних заробітних плат.

Кандидати на військову службу можуть обрати військову спеціальність та посаду, перелік яких щомісячно оновлюється на підставі заявок з військових частин. 

Серед переваг військової служби за контрактом також є повноцінне речове та продовольче забезпечення, право користуватися безоплатним медичним забезпеченням, можливість безкоштовного навчання в навчальних закладах, перспектива на отримання житла.

Усіх бажаючих просять звертатись у військкомат за місцем реєстрації або Львівський обласний військовий комісаріат, за адресою: вул. І.Франка, 25, тел. (032) 260-26-44. 

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn