Навігація

Останні фото

Календар

  «    Квітень 2021    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930 
Радехівська РДА » Оствітньо-навчальні заклади

Оствітньо-навчальні заклади

 
   

Про діяльність освітніх закладів району в 2018 році

         Навчання і виховання дітей та молоді проводять 42 загальноосвітніх навчальних закладів різних ступенів (в тому числі 17 НВК)  у яких у 2017-2018 навчальному році навчалося  5010 учнів, та 2 позашкільні навчальні заклади, де займаються 1334 вихованців, функціонує 19 ДНЗ, у яких виховується 1201 дітей  дошкільного віку та 310 дітей у дошкільних групах НВК.

 

         В цьому році розпочалась реалізація реформи Міністерства освіти та науки України «Нова українська школа» по всій державі в тому числі і в наших початкових класах району. Передбачена субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної освіти  «Нова українська школа» в сумі 1922,896 тис.грн., з яких:

на закупівлю дидактичних матеріалів – 755,620 тис.грн.,

- на закупівлю сучасних меблів для початкових класів – 575,765 тис.грн.,

на підготовку тренерів-педагогів та підвищення кваліфікації вчителів початкової школи – 94,560 тис.грн.,

-  на закупівлю комп’ютерного обладнання та мультимедійного контенту – 496,951 тис.грн.,

   Рішенням сесії районної ради від 22.05.2018р. № 283 виділені додаткові кошти для співфінансування реалізації «Нової української школи» на закупівлю комп’ютерного обладнання, мультимедійного контенту в сумі – 203,2тис.грн.  Розпочата процедура закупівель на дидактичний матеріал, меблі та комп’ютерне обладнання. Станом на 01.07.2018р., використано 10,784 тис.грн. на підготовку тренерів-педагогів, підвищення кваліфікації вчителів початкової школи.

  Відповідно до Програми розвитку освіти Львівщини на 2017-2020р.р. передбачено 1172,808 тис.грн., з яких:

<!-- [if !supportLists] -->-         <!-- [endif] -->на оснащення опорних шкіл (Вузлове ОНВК) кабінетами – 900,0тис.грн.

<!-- [if !supportLists] -->-         <!-- [endif] -->для початкової школи що мають перші класи  5 і більше учнів на придбання персональних комп’ютерів, ноутбуків, техніки для друкування, копіювання, сканування – 272,808 тис.грн.

 Станом на 01.07.2018, на виконання Програми розвитку освіти Львівщини використано 365,365 тис. грн. на оснащення опорної школи навчальними кабінетами.

 

   У 2018 році  продовжуються  роботи по  будівництву  спортзалу ЗОШ  І-ІІІст.№ 2 м.Радехова. З виділених коштів 2140,846 тис.грн. соціально-економічного розвитку у 2017 року виконано на суму 782,623тис.грн., у 2018році– 85,401тис.грн.


                           

Конкурс для шкільних європейських клубів Радехівського району

  З метою формування чіткої громадянської позиції, розвитку почуття патріотизму та відповідальності за імідж України як європейської держави, відділом освіти, молоді та спорту Радехівської райдержадміністрації 21 травня в Радехівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 було організовано  інтелектуальний конкурс для лідерів Шкільних Європейських Клубів Радехівського району «Євросоюз та Україна».

 У Конкурсі взяли участь 16 Євроклубів нашого району. Захід був присвячений святкуванню Дня Європи, який Україна відзначає на державному рівні. Питання конкурсу були про країни, які входять до складу ЄС, Україну, історію створення Європейського Союзу, адже метою шкільних Євроклубів є поширення інформації про Євросоюз та країни ЄС серед місцевої громади, дбаючи водночас і про збереження та розвиток нашої давньої культури.

У перерві між раундами гри учні Радехівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, під керівництвом опікуна шкільного Євроклубу Бойко Н.І., показували різноманітні художні номери. Особливо сподобалась присутнім пісня  «Філіжанка  кави із колежанкою у Львові», адже наш Львів у Європі називають другою австрійською столицею.

Переможцем Конкурсу став учень 11-Б класу Радехівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Гродський Павло. Друге місце вибороли Грушецький Андрій, учень Радехівської спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземної мови та Михайлишин Владислав, учень Радехівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Третє місце поділили учні Стоянівської школи І-ІІІ ст. Крищук Інна та Гаврилюк Павло.

Учасники Конкурсу показали добрі знання історії,  літератури, культури та звичаїв народів Європи та України.  Виховуючи інтелектуальну еліту  держави, Євроклуби нашого району роблять свій невеличкий внесок в процес інтеграції України в Європейський Союз.

  

 Юні інтелектуали Радехівщини

 

 

Учениця Синьківської  школи Моряк Ліда посіла друге місце  серед учасників Всеукраїнського турніру юних інтелектуалів «Знай українське!» та отримала приз  – інтернет-планшет. Турнір був організований для цьогорічних випускників шкіл та відбувався у режимі он-лайн  на сайті test-on-line.com/intelect  у квітні-травні  цього року. Науково-методичний супровід Турніру здійснювали Національна академія педагогічних наук України та Український центр оцінювання якості освіти.

 У змаганні взяли участь 600 команд із різних шкіл України. Предметами турніру були українська література, історія України, тест загальної навчальної компетентності (на ерудицію). Зміст завдань відповідав програмам зовнішнього незалежного оцінювання з вказаних предметів. Таким чином, турнір дав майбутнім абітурієнтам ще одну можливість ефективної підготовки до ЗНО-2013, сприяв розвитку обдарованих учнів та надання їм допомоги в інформатизації процесу їхнього навчання, а також, розвитку національної свідомості та патріотизму учасників.

  

Святкування Дня Європи в Радехівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1

 

16 травня в Радехівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбувся виховний захід, присвячений святкуванню Дня Європи, який відзначають у травні,  «Європа серед нас». Свято підготували учні 7-Б класу під керівництвом їх класного керівника та опікуна шкільного Європейського Клубу Бойко Н.І.

Кожен народ із 27 країн ЄС унікальний по-своєму, своїми традиціями, звичаями, мовою, кухнею.  Здійснюючи уявну подорож  країнами ЄС, учні розповідали чим славляться ці країни у світі, показали сценку, присвячену Італії. Вони  продемонстрували уривок пісенного конкурсу Євробачення, під час якого виконували пісні іноземними мовами, танцювали Віденський вальс, розповідали вірші та гуморески про країни ЄС та Україну, показуючи  тісний зв’язок нашої держави та Європейських країн. Адже, шануючи звичаї всіх європейських держав, потрібно дбати також і про свою національну неповторність і унікальність нашої культури.

Сьогодні відбувається наближення України до Європи і це зумовлює необхідність знати реальну картину життя в країнах Європейського Союзу. Учні Радехівської школи №1 довели, що наш народ із його культурною спадщиною, гуманітарною ментальністю гідний зайняти в Європі вагоме місце, адже Україна - найбільша держава в Європі, а завданням сучасної молоді є послідовно і виважено впроваджувати європейські стандарти життя і творити Європу у власній державі.

 Моніторинг Європейською комісією реалізації проекту розвитку дошкільної освіти в Радехівському районі


В рамках проекту «Створення системи альтернативних форм дошкільної освіти у сільських громадах» в приміщенні офісу Агенції розвитку Радехівщини відбулася зустріч  робочої групи відділу освіти, молоді та спорту Радехівської РДА, представників благодійної організації «Центру освітніх ініціатив» з Брюссельським гостем паном Жуаном Коллем, керівником Європейської комісії, яка здійснює моніторинг результатів вищеназваного проекту в рамках спільної робочої програми «Польща -  Білорусь - Україна». У Радехівському районі проект реалізовується у селах Криве, Куликів, Поздимир, Середпільці, Сушно та Радванці, де на базі основних шкіл до початку нового 2013 – 2014 навчального року будуть створені дошкільні групи. Європейськими колегами вже проведені навчальні семінари для вихователів, які будуть працювати з малятами. За кошти Євросоюзу у школах, задіяних у проекті,  здійснюються поточні ремонти приміщень для дошкільнят, будуть придбані меблі та шкільний реманент. Пан Жуан Колл був задоволений результатами роботи українських партнерів та чітким дотриманням графіку реалізації проекту.

 (на світлині: п.Ж.Колл, керівник відділу освіти, молоді та спорту Радехівської РДА В.Кутенський)

  

    Проведено конкурс дитячої та юнацької творчості «Пшеничне перевесло», присвячений пам’яті Народного артиста України, композитора Ігоря Білозіра, районний мистецький конкурс «Мамина світлиця», районний фестиваль-конкурс духовної пісні ім. Маркіяна Шашкевича

 

З  метою виявлення  обдарованих  дітей та  молоді, їх  подальшого розвитку, заохочення  та  творчого спрямування,  виховання  глибокої духовності, гарного  естетичного  смаку, любові до  народних  і  церковних  традицій та  звичаїв, популяризації  українського пісенного  мистецтва  спільно з  благодійним  фондом імені  Ігоря  Білозіра, з громадськими  організаціями «Просвіта»  і  «Рідна школа», за  підтримки  благодійного фонду  ім. Маркіяна  Шашкевича, відділ освіти, молоді та спорту Радехівської РДА протягом березня-травня 2013 року на базі Радехівської районної  школи  мистецтв організував та провів такі конкурси: конкурс дитячої та юнацької творчості «Пшеничне перевесло», присвячений пам’яті Народного артиста України, композитора Ігоря Білозіра, районний мистецький конкурс «Мамина світлиця», районний фестиваль-конкурс духовної пісні ім. Маркіяна Шашкевича.

     У конкурсах  брали  участь діти  та  молодь  від  8  до 19  років  у трьох  вікових  категоріях та змагалися у різних номінаціях декоративно-ужиткового, пісенного, театрального та хореографічного мистецтв.

    Найкращих результатів досягли учнів Лопатинського БДЮТ, Радехівської №2, Синьківської Корчинської, Лопатинської, Тетевчицької, Миколаївської, Дмитрівського НВК, Радехівської №1, Нововитківської, Вузлівської, Павлівської, Бабичівської, Поздимирської, Станинської, Радванцівської загальноосвітніх шкіл, Радехівської спеціалізованої середньої школи з поглибленим вивченням іноземної мови.

   

Відділом освіти, молоді та спорту та громадською організацією «Західноукраїнський ресурсний центр» проведено «круглий стіл» на тему «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад»

На початку цього тижня у відділі освіти, молоді та спорту Радехівської РДА громадською організацією «Західноукраїнський ресурсний центр», представництвом в Україні міжнародної організації з міграції та українським фондом «Благополуччя дітей», за фінансової підтримки Швейцарського бюро співробітництва в Україні для представників громадськості району було організовано та проведено «круглий стіл» на тему «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад».

 

         Проект працює через 3 компоненти: «Попередження торгівлі людьми» (відповідальна організація МОМ), «Соціальна робота» (відповідальна організація УФБД) та «Розвиток громад» (відповідальна організація ЗУРЦ). Мета проекту: попередження торгівлі людьми у пілотних регіонах  шляхом  залучення соціальних працівників, педагогів та лідерів місцевих громад у превенційну роботу, заходи із розвитку громади та створення альтернативних можливостей для молоді, сприяти усуненню корінних причин торгівлі людьми шляхом покращення доступу до достовірних джерел інформації щодо безпечної міграції та зміцнення економічних можливостей в окремих регіонах України.

            До даного проекту залучені Вузлівська сільська рада, педагоги Вузлівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Бабичівської ЗОШ І-ІІ ст. Вузлівська сільська рада подала проект «Створення кооперативу по переробці зерна від МОМ – проект отримав фінансову підтримку у розмірі 40000 грн., від фонду Чарльза Стюарта Мотта 36000 грн., загальна вартість проекту становить 114000 грн.

            Координаторами «круглого столу» були Федоренко Галина Іванівна – регіональний координатор ВУБФ «Благополуччя дітей» та Стоцько Зоряна – регіональний експерт з розвитку громад ЗУРЦ.

   

Святковий концерт районної школи мистецтв

 19 травня у Районному народному домі на честь Дня Матері пройшов святковий концерт. Концертну програму до свята, як творчий звіт, представляли учнівський та педагогічний колективи Радехівської районної школи мистецтв. Музичні та хореографічні композиції представлено на високому художньому рівні, в паркетній залі організовано виставку мистецьких студій школи. Але найбільше вразив глядачів дитячий естрадно-симфонічний оркестр «Джерело», який цього дня оцінювався експертною комісією департаменту з питань освіти і науки, сім’ї та молоді на присвоєння  почесного звання «Зразковий художній колектив».

З словами вдячності матерям та організаторам концерту виступили голова районної ради Е.Мельник та директор Радехівської районної школи мистецтв Ю.Сухар.

  

 «Молодь тестує якість»

15 травня 2013р. було  підбито підсумки  районного етапу конкурсу з економіки «Молодь тестує якість». У даному конкурсі взяли участь учні 17 шкіл району. Переможцями конкурсу  визнано :

І місце - групу учнів Радехівської ЗОШ І-ІІІ ст №1

ІІ місце - групу учнів Радехівської ЗОШ І-ІІІ ст №2

ІІ місце - групу учнів  з Бишівської ЗОШ І-ІІІ ст.

«Молодь обирає здоров’я»

 15 травня у Львові відбувся обласний етап фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Від Радехівського району приймала  участь команда учнів Радехівської спеціалізованої середньої школи з поглибленим вивченням іноземної мови. Команда «Нова генерація» зайняла третє місце.

 «Сузір’я талановитих дошкільнят»

16 травня 2013р.  було підбито підсумки  І етапу Всеукраїнського фестивалю  дитячої творчості  «Сузір’я талановитих  дошкільнят». У даному фестивалі взяло участь 20 дошкільних навчальних закладів району.

            Журі визначило переможців :

І місце – вихованці ДНЗ №2 м.Радехова

ІІ місце - вихованці ДНЗ №3 м.Радехова

ІІІ місце - вихованці ДНЗ с.Сморжів

 

ПІДСУМКИ ПРОБНОГО ЗНО – 2013

 

23 і 30 березня 2013 року в Україні було проведено пробне тестування. Учасники – учні загальноосвітніх навчальних закладів і випускники минулих років, які зареєструвалися ще в листопаді 2012 року, мали можливість попрацювати в аудиторіях пунктів пробного тестування і відчути атмосферу «вступної кампанії».

Для участі в пробному тестуванні у Львівській області зареєструвалося 9985 учасників, працювало 40 пунктів тестування у всіх районах і містах обласного значення. Явка учасників пробного тестування, незважаючи на складні погодні умови, була достатньо високою: 93% у перший день, 23 березня, і 95% – 30 березня.

На пробне тестування у Радехівському районі було зареєстровано 392 учні. (Загальна кількість учнів 11-х класів – 467). Пункт пробного тестування 2013 у нашому районі працював на базі Радехівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

23 березня учні проходили тестування з української мови та літератури, фізики, біології, всесвітньої історії, російської мови та іноземних мов. На тестування в цей день в Радехівському районі було зареєстровано 216 учнів, але у зв’язку із складними погодними умовами у ньому взяли участь 16/span0 учнів шкіл району. Для тих учасників, які 23 березня 2013 року не змогли прибути у пункт пробного тестування, і були зареєстровані лише на один предмет, було створено додаткові місця в пункті тестування 30 березня.

Тестування з історії України, математики, хімії, географії та світової літератури випускники проходили 30 березня. На ці предмети було зареєстровано 176 учнів, взяли у ньому участь 164 випускники нашого району.

Усі учасники сьогодні мають доступ до сервісу з визначення своїх результатів пробного ЗНО за шкалою 100-200 балів. Скориставшись системою «Рейтинг», яка розміщена  на сайті ЛРЦОЯО учасники пробного ЗНО зможуть побачити свій результат на фоні інших учасників пробного ЗНО 2013 Львівської, Волинської та Рівненської областей та на фоні випускників попередніх років.

Ми щиро бажаємо всім зареєстрованим абітурієнтам належно підготуватися до основної сесії ЗНО 2013 року та отримати високі бали з обраних предметів.

  

СТВОРЕННЯ СИСТЕМИ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ФОРМ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ У СІЛЬСЬКИХ ГРОМАДАХ

УКРАЇНСЬКО – ПОЛЬСЬКА СПІВПРАЦЯ

З 1 листопада 2012 року до 31 жовтня 2014 року на території  Радехівського району реалізується проект міжнародної технічної допомоги «Створення системи альтернативних форм дошкільної освіти у сільських громадах», що отримав   дофінансування в рамках Програми  транскордонної співпраці: Польща – Білорусь – Україна 2007 – 2013.

Виконавцями проекту є благодійна організація «Центр освітніх ініціатив» у місті Львові, суспільно-просвітницьке товариство «Едукатор» (Польща), благодійний фонд «Центр громадських ініціатив» та Агенція розвитку Радехівщини.

В рамках проекту в Радехівському районі передбачено відкриття на базі загальноосвітніх шкіл 13 груп короткотермінового перебування для дошкільнят.  Такі групи буде відкрито на базі  сіл Криве, Куликів,  Поздимир, Середпільці,  Сушно та Радванці.

Відділ освіти Радехівської райдержадміністрації, в межах своєї компетенції,  сприяє створенню навчально-виховних комплексів на базі шкіл  Радехівського району із залученням коштів Європейського Союзу по даному проекту.

Упродовж 10 - 16 березня цього року відбувся навчальний візит робочої групи у складі працівників відділу освіти та директорів навчально-виховних комплексів в  місто Ломжа (Польща). Крім радехівчан у програмі взяли участь представники Сокальського, Жидачівського  районів та Перечинського району Закарпатської області. Програма навчального візиту передбачала зустріч в Осередку вдосконалення вчителів у місті Ломжа, де учасників ознайомили із організацією дошкільної освіти у малонаселених районах Польщі. Крім того, було організовано кілька поїздок в польські гміни.  В Анджеєво учасники мали змогу познайомитись із функціонуванням дошкільних пунктів у рамках проекту «Радісний малюк у селі». У гмінах Домброві Білостоцькій, Снядово і Щепанково при початкових школах створено дошкільні  осередки  Товариства «Едукатор»,  і  учасники проекту побачили їх роботу.

 На підсумковій зустрічі навчального візиту відбулося обговорення подальшої співпраці між  партнерськими організаціями.  Оскільки  участь у цьому проекті передбачає фінансове забезпечення з польської сторони та Євросоюзу, даний проект сприятиме розширенню і модернізації мережі дошкільних закладів Радехівського району і буде спрямований на якісну підготовку дошкільнят до навчання в школі.

  

  


 

 

 

  

Методичний міст вчителів англійської мови

УКРАЇНСЬКО – КАНАДСЬКА СПІВПРАЦЯ

 

21 березня в Павлівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар вчителів англійської мови, в якому взяли участь не тільки вчителі іноземних мов нашого району, а й вчителі з Ванкувера (Канада) Діана Хардінг та Богдан Гузик (українець за походженням). Методичний захід мав назву «Креативні підходи і методи у викладанні англійської мови. Створення іншомовного середовища на уроці».

За традиціями Козацької республіки Павлівської школи,  гостей із Канади та вчителів англійської мови нашого району привітали козаки у національних костюмах, а козацький отаман вручив їм український коровай на вишитому рушнику. На початку прозвучали національний гімн України та Канади. Учні та вчителі Павлівської школи підготували для гостей на англійській мові екскурсію по школі, сценки про важливість професії вчителя та концерт, на якому пісні були перекладені на англійську мову вчителями Павлівської школи.  

Діана Хардінг поділилась досвідом про використання креативного підходу у викладанні англійської мови. Вона багато розповіла про ігрову діяльність учнів на уроці, а також про особистісно-зорієнтований підхід до викладання іноземної мови в канадських школах. Обговорювались важливі питання про те, як добре наші учні вміють спілкуватися англійською мовою, чому у них виникають певні проблеми при непідготовленому мовленні, складність програмних вимог до викладання іноземних мов, використання підручників на уроках та багато інших. Маючи великий досвід викладання англійської мови у школі, Діана Хардінг розповіла і показала на практиці свою методику викладання, зокрема як розвивати непідготовлене мовлення учнів. Вчителі наших шкіл були задіяні у різноманітних тренінгах, іграх та сценках. Вони співали пісні та виконували рольові ігри, переймаючи таким чином канадський досвід.

Звичайно, вчителі в Україні не мають такого технічного обладнання на своїх уроках як вчителі в Канаді, але вони мають достатньо старання та наполегливості.  В цьому переконались наші закордонні партнери при зустрічі з вчителями радехівських шкіл на базі спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземної мови нашого міста. Канадські педагоги захоплено переймали  елементи передового педагогічного досвіду українських вчителів.

Співпрацю з канадськими колегами буде продовжено і наступного навчального року, адже, як говорив великий Кобзар «І чужому научайтесь, і свого не цурайтесь…».

 

 

  

 

 

 

    

 

 

 Оствітньо-навчальні заклади

 

80200 м.Радехів, пр. Відродження, 16

0-255

Radekhivrvo@ukr.net

Керівник

Репетило Любов Антонівна

4-10-34


Приймальна

Личак Руслана Богданівна

4-10-34


Головний спеціаліст

Заремба Анатолій Зіновійович

2-13-70


 
Методичний кабінет

Завідувач

Шліхта Ганна Романівна

2-24-81


Методист

Дмитрів Ольга Григорівна

2-13-70


Методист

Брановський Володимир Іванович

2-13-70


Методист

Курило Володимир Васильович

2-13-70


Методист

Безпаленко Люба Володимирівна

2-13-45


Методист

Яремчук Оксана Євгенівна

2-13-45


Методист

Кубай Ігор Іванович

4-10-45


Методист

Рибак Ірина Василівна

2-13-70


Методист

Дибайло Зоряна Василівна

2-13-45


Методист

Круглій Тамара Ярославівна

2-13-70


Методист

Гладій Степанія Семенівна

2-24-42


Методист

Красіцька Галина Олександрівна

2-13-45


завідувач районної ПМПК

Булавчук Ольга Василівна

2-24-42


Керівник господарської групи

Шостак Андрій Петрович

4-10-45


Головний бухгалтер

Куць Галина Михайлівна

2-24-42


Економіст

Комендовська Оксана Іванівна

2-15-67


Енергоменеджер

Брановський Ігор Йосипович

4-10-45


 

Школи району

 

1

Радехівський

СЗШ

I-III

Радехівська загальноосвітня школа

к

м

Радехів

80200

Шептицького,4

Ференс Марія Василівна

2-26-53

2

Радехівський

СЗШ

I-III

Загальноосвітня школа №2 м.Радехова

к

м

Радехів

80200

Селезінків, 1

Кутенська Леся Ярославівна


2-11-38

3

Радехівський

СШ

I-III

Радехівська спеціалізована середня школа з поглибленим вивченням іноземної мови

к

м

Радехів

80200

Паркова

Остапчук Алла Олександрівна

2-15-35

4

Радехівський

СЗШ

I-III

Лопатинська загальноосвітня школа

к

смт

Лопатин

80261

Центральна

Дмитрів Степан Богданович

3-64-44

5

Радехівський

СЗШ

I-III

Загальноосвітня школа с.Березівка

к

с

Березівка

80260

 

Вілінська Ольга Федорівна

7-71-88

6

Радехівський

СЗШ

I-III

Бишівська загальноосвітня школа

к

с

Бишів

80210

 

Черній Іван Іванович

7-51-87

7

Радехівський

СЗШ

I-III

Загальноосвітня школа с.Новий Витків

к

с

Новий Витків

80217

 

Стражник Мирослава Степанівна

7-32-45

8

Радехівський

СЗШ

I-III

Загальноосвітня школа с.Вузлове

к

с

Вузлове

80252

 

Сікорська Надія Павлівна

3-11-68

9

Радехівський

СЗШ

I-III

Дмитрівський НВК

к

с

Дмитрів

80254

 

Фітковська Катерина Василівна

7-42-48

10

Радехівський

СЗШ

I-III

Загальноосвітня школа І-ІІ-ІІІ ст. с.Корчин

к

с

Корчин

80271

 

Чуловська Ірина Арсенівна

7-21-41

11

Радехівський

СЗШ

I-III

Миколаївський НВК

к

с

Миколаїв

80232

 

Мартишук Петро Петрович

7-81-66

12

Радехівський

СЗШ

I-III

Загальноосвітня школа с.Оглядів

к

с

Оглядів

80256

 

Гриців Галина Григорівна

7-11-49

13

Радехівський

СЗШ

I-III

Загальноосвітня школа с.Павлів

к

с

Павлів

 

 

Єнджієвський Роман Степанович

3-51-68

14

Радехівський

СЗШ

I-III

Синьківська загальноосвітня школа

к

с

Синьків

80222

 

Костюк Галина Євгенівна

7-55-97

15

Радехівський

СЗШ

I-III

Загальноосвітня школа с.Сморжів

к

с

Сморжів

80234

 

Вовчук Михайло Іванович

7-77-44

16

Радехівський

СЗШ

I-III

Стоянівська загальноосвітня школа

к

с

Стоянів

80220

 

Бартків Михайло Михайлович

3-41-30,             2-21-45

17

Радехівський

СЗШ

I-III

Загальноосвітня школа с.Тетевчиці

к

с

Тетевчиці

80221

 

Прусик Ольга Володимирівна

7-64-31

18

Радехівський

Ліцей

 

Природничо-економічний ліцей

к

с

Вузлове

 

 

Сікорський Петро Іванович

3-12-27

19

Радехівський

СЗШ

I-II

Загальноосвітня школа с.Бабичі

к

с

Бабичі

 

 

Окіс Михайло Васильович

3-11-28

20

Радехівський

СЗШ

I-II

Барилівська загальноосвітня школа

к

с

Барилів

 

 

Данилюк Марія Володимирівна

7-83-18

21

Радехівський

СЗШ

I-II

Загальноосвітня школа с.Грицеволя

к

с

Грицеволя

 

 

Білик Надія Степанівна

7-71-51

22

Радехівський

СЗШ

I-II

Загальноосвітня школа с.Завидче

к

с

Завидче

 

 

Ватраль Леся Гаврилівна

7-81-64

23

Радехівський

СЗШ

I-II

Загальноосвітня школа с.Криве

к

с

Криве

 

 

Романюк Ганна Іванівна

7-46-97

24

Радехівський

СЗШ

I-II

Куликівська загальноосвітня школа

к

с

Куликів

 

 

Цюрось Марія Іванівна

7-61-74

25

Радехівський

СЗШ

I-II

Кустинський НВК

к

с

Кустин

 

 

Шостак Михайло Іванович

7-73-87

26

Радехівський

СЗШ

I-II

Немилівський НВК

к

с

Немилів

 

 

Скруха Дмитро Петрович

7-53-49

27

Радехівський

СЗШ

I-II

Загальноосвітня школа с.Нивиці

к

с

Нивиці

 

 

Шишка Роман Іванович

7-34-49

28

Радехівський

СЗШ

I-II

Загальноосвітня школа с.Опліцько

к

с

Опліцько

 

 

Смаль Михайло Петрович

7-11-55

29

Радехівський

СЗШ

I-II

Пиратинський НВК

к

с

Пиратин

 

 

Білик Володимир Богданович

7-55-13

30

Радехівський

СЗШ

I-II

Загальноосвітня школа с.Поздимир

к

с

Поздимир

 

 

Горбай Любов Василівна

7-21-99

31

Радехівський

СЗШ

I-II

Загальноосвітня школа с.Радванці

к

с

Радванці

 

 

Ваврик Марія Степанівна

7-22-11

32

Радехівський

СЗШ

I-II

Загальноосвітня школа с.Середпільці

к

с

Середпільці

 

 

Репетило Любов Антонівна

2-23-19

33

Радехівський

СЗШ

I-II

Загальноосвітня школа с.Розжалів

к

с

Розжалів

 

 

Горбай Марія Василівна

7-26-66

34

Радехівський

СЗШ

I-II

Загальноосвітня школа с.Станин

к

с

Станин

 

 

Бакусько Роман Петрович

3-53-10

35

Радехівський

СЗШ

I-II

Загальноосвітня школа с.Сушно

к

с

Сушно

 

 

Фоїна Віра Миколаївна

7-37-52

36

Радехівський

СЗШ

I-II

 

к

с

Увин

 

призупинено діяльність

 

7-85-17

37

Радехівський

СЗШ

I-II

Загальноосвітня школа с.Щуровичі

к

с

Щуровичі

 

 

Гураль Василь Михайлович

7-77-55

38

Радехівський

СЗШ

I-II

Загальноосвітня школа с.Яструбичі

к

с

Яструбичі

 

 

Огородник Ольга Павлівна

7-21-51

39

Радехівський

СЗШ

I

Стремільчанський НВК

к

с

Стремільче

 

 

Багнюк Ірина Миколаївна

7-71-74

40

Радехівський

СЗШ

I

Хмільненська загальноосвітня школа

к

с

Хмільно

 

 

Феденищин Галина Орестівна

7-75-92

41

Радехівський

СЗШ

I

Торківська загальноосвітня школа

к

с

Торки

 

 

Іванець Ганна Андріївна

7-51-11

42

Радехівський

СЗШ

I

Нестаничівський НВК

к

с

Нестаничі

 

 

Войтович Люба Василівна

3-11-54

43

Радехівський

СЗШ

I

Половецький НВК

к

с

Полове

 

 

Піско Руслана Петрівна

7-31-76

44

Радехівський

СЗШ

I

Гоголівська загальноосвітня школа

к

с

Гоголів

 

 

Піско Ольга Йосипівна

7-21-12

45

Радехівський

ПНЗ

 

 Районна школа мистецтв

к

м

Радехів

 

 

Сухар Юрій Михайлович

2-21-52

46

Радехівський

ПНЗ

 

Буд. дит. та юн. творчості

к

смт

Лопатин

 

 

Кутова Марія Теофілівна

3-61-83

47

Радехівський

ДЮСШ

 

Радехівська ДЮСШ

к

м

Радехів

80200

 

Наконечний Андрій Романович

2-13-70

48

Радехівський

ДНЗ

 

ДНЗ №2 м.Радехів

к

м

Радехів

80200

Б.Львівська,5

Ваксман Лідія Лук´янівна

2-14-43

49

Радехівський

ДНЗ

 

ДНЗ №3 м.Радехів

к

м

Радехів

80200

Сонячна, 10а

Ляшок Любов Ярославівна

2-21-92

50

Радехівський

ДНЗ

 

ДНЗ смт.Лопатин

к

смт

Лопатин

 

 

Мазепа Наталія Омелянівна

3-61-57

51

Радехівський

ДНЗ

 

ДНЗ с.Оглядів

к

с

Оглядів

 

 

Баран Оксана Ярославівна

7-11-99

52

Радехівський

ДНЗ

 

ДНЗ с.Павлів

к

с

Павлів

 

 

Павлюк Марія Іванівна

3-57-50

53

Радехівський

ДНЗ

 

ДНЗ с.Стоянів

к

с

Стоянів

 

 

Голянська Наталія Іванівна

 

54

Радехівський

ДНЗ

 

ДНЗ с.Березівка

к

с

Березівка

 

 

Команько Євгенія Родіонівна

 

55

Радехівський

ДНЗ

 

ДНЗ с.Вузлове

к

с

Вузлове

 

 

Лепех Любов Євгенівна

 

56

Радехівський

ДНЗ

 

ДНЗ с.Корчин

к

с

Корчин

 

 

Соб´єцька Ганна Григорівна

 

57

Радехівський

ДНЗ

 

Миколаївський НВК

к

с

Миколаїв

 

 

Мартишук Петро Петрович

 

58

Радехівський

ДНЗ

 

ДНЗ с.Новий Витків

к

с

Новий Витків

 

 

Очеретяна Євгенія Петрівна

 

59

Радехівський

ДНЗ

 

ДНЗ с.Синьків

к

с

Синьків

 

 

Павлюк Ольга Ярославівна

 

60

Радехівський

ДНЗ

 

ДНЗ с.Сморжів

к

с

Сморжів

 

 

Подолянчук Ольга Михайлівна

 

61

Радехівський

ДНЗ

 

ДНЗ с.Станин

к

с

Станин

 

 

Романина Ольга Дмитрівна

 

62

Радехівський

ДНЗ

 

ДНЗ с.Тетевчиці

к

с

Тетевчиці

 

 

Коверчук Стефанія Юліанівна

 

63

Радехівський

ДНЗ

 

ДНЗ с.Розжалів

к

с

Розжалів

 

 

Шиба Надія Михайлівна

 

64

Радехівський

ДНЗ

 

ДНЗ с.Нивиці

к

с

Нивиці

 

 

Належата Марія Володимирівна

 

65

Радехівський

ДНЗ

 

ДНЗ с.Бишів

к

с

Бишів

 

 

Тикар Ганна Павлівна

 

66

Радехівський

ДНЗ

 

ДНЗ с.Бабичі

к

с

Бабичі

 

 

Грицик Віра Василівна

 

67

Радехівський

ДНЗ

 

Дмитрівський НВК

к

с

Ддмитрів

 

 

Фітковська Катерина Василівна

 

68

Радехівський

ДНЗ

 

ДНЗ с.Хмільно

к

с

Хмільно

 

 

Богдан Оксана Володимирівна

 

69

Радехівський

ДНЗ

 

ДНЗ с.Яструбичі

к

с

Яструбичі

 

 

Сірко Галина Євгенівна

 

 

 


/trUK

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn