Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/modules/static.php on line 145 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 86 Оголошення » Радехівська РДА - офіційний сайт

Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Оголошення

Оголошення

 
   

Дев’ята сесія Ярмарку китайських інвестицій за кордон

Враховуючи позитивний досвід організації колективного стенду українських підприємств на Сьомій та Восьмій сесії Ярмарку китайських інвестицій за кордон в 2015 та 2016 роках, Торгово-промислова палата України, спільно з Посольством України в Китайській Народній Республіці, організовує колективний стенд українських підприємств на Дев'ятій сесії, яка відбудеться 21-22 листопада 2017 року у Виставковому центрі м.Пекін (Китай), за підтримки Комітету з розвитку і реформ КНР.

Ярмарок є головною подією в сфері інвестицій Китаю за кордон і проходить під девізом «Нові реалії, нові можливості». В його рамках організовуються виставки, інвестиційні форуми, презентації проектів, ділові переговори та зустрічі на високому рівні. Партнерами Ярмарку є Світовий банк, Світова організація торгівлі, Програма розвитку ООН, Конференція ООН з торгівлі та розвитку, Організація Економічного Співробітництва та розвитку, Асоціація сприяння розвитку світових інвестицій.

Даний майданчик збирає представників підприємств реального сектору економіки, фінансових установ, сервісних компаній, державних органів влади, міжнародних організацій, працівників науково-дослідних об'єднань, експертів. Ярмарок надає великі можливості для інвестування та налагодження партнерських зв'язків для її учасників і є дієвим механізмом виходу китайських підприємств на світові ринки, а також сприяє розвитку двостороннього та багатостороннього інвестиційного співробітництва. Кожна сесія Ярмарку збирає представників понад 100 країн і регіонів світу (зокрема на даному Ярмарку планується участь більше 1000 великих державних і приватних підприємств).

В рамках роботи 9-ї сесії Ярмарку китайських інвестицій за кордоном відбудеться День України, презентація українських підприємств та інвестиційних проектів за підтримки Посольства України в Китаї.

Ярмарок надає можливість її учасникам протягом декількох днів провести зустрічі і переговори з представниками багатьох китайських і зарубіжних підприємств, вислухати думки експертів в області залучення інвестицій; провести переговори щодо отримання фінансування проектів, досягти реального інвестиційного співробітництва.

Запрошуємо взяти участь у роботі 9-ї сесії Ярмарку обласні підприємства і ділові кола. Попередня вартість участі української компанії (з інвестиційним проектом) на стенді України, складає 9 кв.м. – 3950 €; 4,5 кв.м. - 2225., 3 кв.м.- 1480 .

У разі зацікавленості окремих компаній та підприємств щодо участі у вищезазначеному заході, просимо направити заповнену Анкету на електронну адресу: ems58@ukr.net.

За додатковою інформацією просимо звертатися в ТПП України до керівника проекту - Малахівської Станіслави. Контактні телефони: (067) 2329220, (044) 279-17-50.

 

 


У місті Садонік відбудеться одна з найважливіших торговельних подій у світі

У контексті реалізації зовнішньополітичних завдань, популяризації міжнародного іміджу України у світі, забезпечення інтересів вітчизняних суб'єктів господарювання та просування українських товарів і послуг на зовнішні ринки Посольство України в Грецькій Республіці повідомляє, що 9-17 вересня 2017р. у виставковому центрі міста Садонік відбудеться черговий 82-й Міжнародний ярмарок TIF HELEXPO S.A, який є одним з найважливіших торговельних подій у світі.

За інформацією організаторів заходу, цього року, Почесним гостем виставки буде Китайська Народна Республіка, у зв'язку з цим очікується побільшена участь китайських компаній, що передбачає розширену програму різних заходів, у т.ч. організацію В2В переговорів, що викликає підвищений інтерес до цьогорічного заходу з боку відвідувачів.

Планується, що у цьому році будуть представлені товари та послуги в наступних категоріях: автомобілі, будівельна промисловість, енергетика, сільськогосподарський ярмарок, видавнича діяльність, комп'ютерні ігри, інновації та технології, музика та розваги тощо.

TIF-HELEXPO в черговий раз надає виняткову пропозицію для учасників виставки та пропонує:

один стенд площею 12 кв. м. безкоштовно;

безкоштовну реєстрацію учасника;

вартість будівельного збору становить 19 €/кв.м. X 12 кв.м.= 240 € та ПДВ.

Подальшу інформацію щодо умов проведення Міжнародного ярмарку

можна знайти на сайті: http://tif.helexpo.grта www.helexpo.gr, exhibitions@helexpo.gr.

З метою надання відповідного сприяння для участі в 82-у Міжнародному ярмарку просимо звертатися до торговельно-економічного відділу Посольства (тел./факс (З0) 210 6800230; електронна пошта: emb_gr@mfa.gov.ua).

 

Оголошення!

Комунальний заклад Львівської обласної ради «Сокальська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. ім.Т.Г.Шевченка» запрошує на безкоштовне лікування дітей, хворих на сколіоз.

Buklet-_.rar [2.49 Mb] (cкачувань: 4)

 

Оголошення

3-10 жовтня 2017 року в місті Брно відбудеться міжнародний інженерний ярмарок, що є найбільшим виставковим галузевим заходом в Центральній та Східній Європі.

Для участі у згаданому ярмарку буде сформована делегація на чолі з головою ОДА для інформування ділових кіл Чехії та інших країн-учасниць про інвестиційні можливості Львівщини.

Врамках міжнародного інженерного ярмарку компанії Львівщини зможуть взяти участь у зустрічах В2В, які відбудуться 9-10 жовтня за точним розкладом за умови попереднього запису. Більш детальна інформація на Appendix (https://www.b2match.eu/cc2017).

Просимо проінформувати в установленому порядку зацікавлені вітчизняні підприємства щодо участі у ярмарку та можливості долучитися до делегації з візитом та повідомити департамент економічної політики про результати опрацювання на e-mail:torg.loda@gmail.com


Оголошення 

З 4 по 6 серпня 2017 року в м.Ісфаган (Ісламська Республіка Іран) відбудеться І Міжнародна виставка та фестиваль нових муніціпальних технологій.

Meта заходу - представлення новітніх технологій у сфері міського господарства та розвитку, а також - зміцнення зв'язків Ісфагана з іншими містами за кордоном тощо.

Більш докладна інформація про захід міститься на сайті http://www. angva2017.org. Контактна адреса для листування: intl@ics.isfahan.ir.

Участь українських компаній у ІCS 2017 сприяла б успішній реалізації домовленостей щодо співпраці у сфері інновацій та технологічного співробітництва, досягнутих під час Шостого засідання Міжурядової Українсько-Іранської спільної комісії з економічного та торговельного співробітництва, що відбулася у Києві 9-10 березня 2017 року.


Запрошуємо на молодіжні заходи

Організація

Назва проекту

 

Час проведення

ЛОДА

11 Фестиваль Зашків

17-18 червня. с. Зашків

Львівська обласна молодіжна громадська організація

«Юнацтво»

Вишкільний табір «Зашків»

с. Зашків, Жовківський р-н, Львівська обл.

23 червня 2017р. закінчення: 25 червня 2017р.

Львівська обласна громадська організація "ПАРТНЕР”

Табір виживання "БІЛІ ВОВКИ”

Львівська область, Сколівський район, с.Тухля.

17.07.2017 року – 22. 07.2017 року

ГО «Інститут громадського лідерства»

Волонтерський табір «Ми всі однакові»

Львівська область, Сколівський район, с.Орявчик

10-16.07.2017

Громадська організація «Молодіжний Націоналістичний Конгрес-Львів»

Вишкільний табір «Лицар чести»

с. Городиловичі, Сокальський район, Львівська область

20-25.06.2017 р.

Молодіжна громадська організація «Галицька ліга КВН»

Галицька ліга КВН (ІІ півфінал)

15 жовтня 2017 року

Львівський обласний відділ Союзу Українок

Обласний конкурс науково-дослідницьких робіт імені Мілени Рудницької: «Жінка і нація»

березень – липень 2017 року

навчальні заклади Львівської області

ГО «Інститут громадського лідерства»

Велопробіг «Від Степана до Євгена»

м.Львів (пам’ятник С.Бандері) – с.Зашків (садиба Є.Коновальця)

1-17.06.2017

Громадська організація «Інститут громадського лідерства»

Навчальна програма «Перший бізнес»

м.Львів

вересень-листопад 2017

 


 

Програма підвищення конкурентоспроможності Львівської області. Підтримка малого бізнесу [21.59 Mb] (cкачувань: 3)

 


 

Оголошення

Міжнародна організація з міграції (МОМ) є провідною міжурядовою організацією в галузі міграції, що тісно співпрацює з урядовими, міжурядовими та неурядовими партнерами.

Починаючи з 2014 року, Представництво МОМ реалізує проекти, направлені на підтримку внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Проект «Сприяння відбудові та сталому роз’ясненню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським Союзом, буде тривати з січня 2017 року до липня 2018 року.

Завданнями проекту є, з-поміж іншого, залучення широкого кола членів громади (місцеві жителі, ВПО, національні меншини та етнічні групи, люди з особливими потребами та ін.) до участі у соціальних заходах, які спрямовані на згуртування громади, гармонійне співіснування, підтримку інтеграційних та адаптаційних процесів серед ВПО та приймаючих громад, а також на зменшення соціальної напруги та вирішення конфліктів всередині громади; розширення спектру соціальних послуг для населення громади за місцем проживання; розвиток волонтерства, соціальних та громадських ініціатив.

Було оголошено конкурс для громад, зацікавлених в участі у проекті соціального згуртування, з метою покращення взаємодії між членами громад та внутрішньо переміщеними особами. Проект соціального згуртування запланований до впровадження у 12 областях України, а саме у 35 громадах цих областей. Однією із попередньо обраних областей є Львівська область. У кожній громаді МОМ проводитиме тренінги з розвитку громад, після яких громада буде реалізовувати проект. В усіх громадах МОМ буде забезпечувати рівноцінну участь приймаючої громади та ВПО, чоловіків і жінок, залучення різних членів громади, включаючи національні меншини і соціально уразливі групи населення.

Запрошуємо громади району долучитися та взяти участь у конкурсі. Детальна інформація щодо конкурсу знаходиться на офіційному веб-сайті МОМ: http://iom.org.ua/en/konkurs-dlya-gromad-zacikavlenih-v-uchasti-u-proekti-ua-1-2017-012.

У разі виникнення будь-яких додаткових запитань просимо звертатись до контактної особи від МОМ Анни Єрьоміної (тел.: 044568 5015, адреса електронної пошти: aeremina@iom.int).


Ціни на місцеві та деякі привізні будівельні матеріали та

вироби у Львівській області  станом на 1 лютого 2017 року

 

№ п/п

Найменування матеріалів, виробів та конструкцій

Марка, клас, фракція

 

 

Одиниця

виміру

Ціна з ПДВ, грн

Найменування     підприємства-    виробник

(контакти)

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

Цегла керамічна повнотіла

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

М 100

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

М 125

 

 

 

 

 

тис. шт.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

тис. шт.

 

 

 

 

1750,00

 

1800,00

 

 

 

1860,00-1900,00

 

1860,00

 

 

1900,00

 

2000,00

 

 

2000,00

 

 

2220,00

 

2200,00

 

2220,00

 

 

 

2300,00

 

 

2300,00

 

 

2400,00

 

 

2850,00

 

 

2200,00

 

 

2200,00

 

 

 

 

 

 

 

 

2400,00

 

 

 

 

 

 

 

2610,00

ТзОВ «Буський райагробуд»

 

ТзОВ "Слохинівський цегельний завод” (Старосамбірський р-н)

 

ВКП «Підгіря» цегельний завод (Бродівський район)

 

ТзОВ «Солонсько”                                     (Дрогобицький р-н)

 

ТзОВ "Золочівагробуд"

 

ТзОВ «Цеглинка М» (м.Борислав)

 

ТзОВ «Мануфактура цегли»          (Кам янка -Бузький р-н)

 

ПП «Юна» (Сокальський р-н)

 

ТзОВ «Екоцегла " (м.Самбір)

 

ПП «Укртехпостач» (Перемишлянський р-н)

 

 

ПП «Цегельник»         (Жовківський р-н)

 

СТзОВ "Карпати"          (Золочівський р-н)

 

ТзОВ «Будівельник В» (Самбірський р-н)

 

Нова Лінія (м.Львів)

 

 

ТзОВ «Цегельний завод «Промінь» (м. Мостиська)

 

  Кооператив «Мрія»                         (м. Мостиська)

 

 

 

 

 

 

 

ТДВ „Жидачівське заводоуправління цегельних заводів”

2.

Цегла силікатна

М 150

тис. шт.

 

2550,00

 

 

2500,00

 

 

 

2508,00

 

 

2610,00

 

 

3800,00

 

 

 

 

 

ТзОВ «Силікат»                  (Яворівський р-н)

 

ВКП «Підгіря»  (цегельний завод)

(Бродівський район)

 

ТзОВ "Солонсько”

(Дрогобицький р-н)

 

 ТзОВ  Розвадівбудматеріали»

(Миколаївський р-н)

 

ПП «Юна» (Сокальський р-н)

 

 

 

 

 

3

 

Збірні залізобетонні конструкції

 

 

 

Фундаментні блоки

 

 

 

 

 

 

 

ФБС 24-4-6

 

м. куб

 

 

 

 

 

шт

 

20000

-30000

(за тонну)

 

 

 

380,00

 

 

499,00

 

 

570,00

 

 

594,00

 

598,00

 

 

 

611,00

 

 

635,00

 

 

705,00

 

 

765,36

 

 

 

 

 

ТОВ «Енергомонтажвентиляція»  (Кам’янка-Бузький район)

 

 

 

ТОВ „Шляхбудсервіс-Д”

(Жидачівський р-н)

 

ТзОВ "СГДСЗ"  (Стрийський р-н)

 

ТзОВ «Самбірська Грод» (м.Самбір)

 

ТДВ «Миколаївцемремонт»

 

ПАТ "Дрогобицький завод залізобетонних виробів”                         м.Дрогобич

 

ПАТ «Миколаїв-Львівський КБК»

 

ПАТ «Червоноградський завод залізобетонних виробів»

 

ПАТ "Галенергобудпром"

(Стрийський р-н)

 

ТзОВ Корпорація «КРТ» Пустомитівський завод Шляхзалізобетон

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ФБС  

24-5-6

 

 

шт.

 

624,00

 

 

640,00

 

 

693,00

 

 

721,00

 

 

755,00

 

 

 

806, 00

 

 

967,17

 

 

 

 

 

 

 

 

ТзОВ "СГДСЗ"              (Стрийський р-н)

 

ТзОВ «Самбірська Грод» (м.Самбір)

 

ПАТ «Миколаїв-Львівський КБК»

 

ПАТ «Червоноградський завод залізобетонних виробів»

 

ПАТ "Дрогобицький завод залізобетонних виробів”                         м.Дрогобич

 

ПАТ "Галенергобудпром”

(Стрийський р-н)

 

ТзОВ Корпорація «КРТ» Пустоммитівський завод Шляхзалізобетон

 

 

 

 

 

Плити покриттів, ребристі

ПКЖ 5980х 1480x300

 

шт

 

2576,00

 

 

3562,00

 

 

 

 

ПАТ «Червоноградський завод залізобетонних виробів»

 

ПАТ "Дрогобицький

завод залізобетонних виробів”

 

Плити перекриттів багатопорожнисті

ПК 60-12-8

шт

 

2400,00

 

 

2493,0

 

 

 

3141,00

 

ПАТ «Миколаїв-Львівський КБК»

ТзОВ «Щирецький завод залізобетонних виробів» (Пустомитівський р-н)

ПАТ "Дрогобицький завод залізобетонних виробів”                         м.Дрогобич

 

Сходові марші та майданчики

1ЛМ 30.11.15-4

шт

3334,00

 

 

3734,00

 

 

ПАТ «Червоноградський завод залізобетонних виробів»

 

ПАТ "Дрогобицький завод залізобетонних виробів”                         м.Дрогобич

 

 

 

 4

 

 Вироби стінові з легкого бетону (пінобетону, газобетону)

 

 

м.куб

 

 

 

750,00-1000,00

 

812,50

(без ПДВ)

 

995,00

 

 

 

 

 

 

 

 

ФОП Радецька Г.М.

(Турківський р-н)

 

ФОП  Кольганович М.М

(Турківський р-н)

 

Компанія Пінобетон «beto»

(м.Львів)

 

 

 

 

5

 

Фігурні елементи мощення (ФЕМ)

 

 

 

200x165x 80

 

м.кв

 

140,00

 

 

 

 

 

ТОВ „Шляхбудсервіс-Д”

(Жидачівський р-н)

 

6

 

Щебінь природний для будівельних робіт

 

фр.5-20

 

м.куб

 

120,00

 

 

138,00

 

150,00

 

 

 

360,00

 

400,00

 

 

430,00

 

ТзОВ "СГДСЗ"

(Стрийський р-н)

 

ПрАТ "Старосамбірський кар'єр”

 

ТзОВ „Стариця”

(Жидачівський р-н)

 

 

ТзОВ "ТМК-компанія”

Городоцький р-н

 

Гуртівня «Будматеріали» (Сокальський р-н)

ТзОВ «Грантспецбуд — Захід»(м.Львів)

 

 

 

7

 

Пісок

 

річковий

 

м.куб

 

30,00

 

 

45,00

 

 

100,00

 

 

130,00

ТзОВ „Стариця”

(Жидачівський р-н)

 

ТзОВ "СГДСЗ"     (Стрийський р-н)

 

ТзОВ «АПП Львівське» (Пустомитівський район)

 

 

Компанія «Легабуд» (м.Львів)

 

 

 

 

природний

 

 

м.куб

 

 

60,00

 

 

60,00

 

 

65,00 –95,00

 

 

70,00

 

 

70,00

 

73,2

 

 

 

 

92,00

 

 

 

110,00

 

 

120,00

 

 

 

123,00

 

165,00

 

 

200,00

 

 

225,00

 

 

260,00

 

 

ТзОВ «Агробудсервіс»

(Миколаївський р-н)

 

СГ ТОВ «Пролісок»

(Миколаївський р-н)

 

ПАФ «Дністер»

(Миколаївський р-н)

 

ТзОВ «Н.П.Б.»

( м. Пустомити )

 

ПП "Дорошів” (Жовківський р-н)

 

ДП «Бродівське лісове господарство»

(Бродівський р-н)

 

ПП Перемишляни «Автошляхбуд»

(Перемишлянський р-н)

 

ТзОВ «Західелітбуд»

(Радехівський р-н)

 

ПрАТ "Старосамбірський кар'єр”

(Старосамбірський р-н)

 

ПП «Рома»   (Жовківський р-н)

 

ТзОВ «Грантспецбуд — Захід»

(м.Львів)

 

Гуртівня «Будматеріали» (Сокальський р-н)

 

ТзОВ "ТМК-компанія”

(Городоцький р-н)

 

 

ТОВ «Енергомонтажвентиляція»  (Кам’янка-Бузький район)

 

8

 

Товарний бетон

 

В 15 М 200

 

м.куб

 

950,00

 

 

1025,00

 

950,00

 

 

979,00

 

 

1020,00

 

 

1026,00

 

1067,00

 

 

1080,00

 

1184,00

 

 

1196,35

 

 

 

1200,00

 

 

 

1240,00

 

 

 

1392,00

 

ТОВ „Шляхбудсервіс-Д”

(Жидачівський р-н)

 

  «Балмікс»  (м. Новояворівськ)

 

Філія «Аеробуд-Захід» ПРАТ «Аеробуд»  (Жовківський р-н)

 

ТОВ "Бетонбуд”          (Городоцький р-н)              

 

ТзДВ «Добротвіренергобуд» (Кам’янка-Бузький р-н)

 

ТзОВ "СГДСЗ"               (Стрийський р-н)

ТДВ «Будівельно-монтажна фірма «Стрийбуд»

 

ТзОВ «Самбірська Грод» (м.Самбір)

ТзОВ «Будова-Захід»

(Бродівський р-н)

 

ТзОВ Корпорація «КРТ» Пустомитівський завод Шляхзалізобетон

 

ДП «Бетон центр»                     ТзОВ  «ТКС БЕТОН”

(м.Борислав)

 

ПАТ "Дрогобицький завод залізобетонних виробів”                         м.Дрогобич

 

ПАТ "Галенергобудпром" 

(Стрийський р-н)

9

Товарний розчин цементний

М 100

м.куб

 

840,00

 

 

950,00

 

 

878,00

 

 

 

890,00

 

 

895,00

 

970,00

 

 

1100,00

 

 

 

 

ТОВ „Шляхбудсервіс-Д”

(Жидачівський р-н)

 

ТзОВ «Бетоніка» Новояворівськ «Балмікс»

 

ПАТ "Дрогобицький завод залізобетонних виробів”                         м.Дрогобич

 

ТзДВ «Добротвіренергобуд»

(Кам’янка-Бузький р-н)

 

ТОВ "Бетонбуд”          (Городоцький р-н)

 

ТзОВ «Самбірська Грод» (м.Самбір)

 

ТзОВ «Соная»              (Пустомитівський р-н)

 

 

 

 

 

10

Розчин вапняковий готовий

 

м.куб

 

660,00

 

 

695,00

 

697,03

 

 

 

870,00

 

 

1255,00

 

ТзОВ «Соная»              (Пустомитівський р-н)

 

«Балмікс» (Яворівський р-н)

 

ТзОВ Корпорація «КРТ» Пустомитівський завод Шляхзалізобетон

 

ТОВ „Шляхбудсервіс-Д”

(Жидачівський р-н)

 

ТДВ «Будівельно-монтажна фірма «Стрийбуд»

11

Асфальтобетон на суміш дрібнозерниста

Б-10

т

 

1392,00

 

 

1500,00

 

 

 

1550,00

 

 

 

1740,00

 

 

 

 

 

 

ТОВ "Агрошляхбуд-32”

(м.Городок)

 

ВАТ «ШРБУ-65»

(Кам янка -Бузький р-н)

 

 

ТОВ „Шляхбудсервіс-Д”

(Жидачівський р-н)

 

 

ДП»Велич»                          ПП»Соріс

(Сокальський р-н)

 

 

 

12

Криця сортова

кутик 45*45

т

14940,00-17400,00

Металобази

 

 

 

швелер 16

т

16750,00-

17600,00

 

 

двотавр 20

т

18800,00-19100,00

 

13

Криця листова

товщ. 3 мм

т

15940,00

14

Арматура для монолітного залізобетону

А 400 С (А III 16 мм)

т

14200,00

15

Керамзит

 

м.куб

740,00-820,00

 

 

 

950,00

 

 

1040,00

 

ТзОВ «Коорпорація КРТ» відділення Самбірський керамзитовий завод

 ТзОВ Укр-Газ-Транс - Яворів.керамзит. Завод»

 

ФОП Т.І.Вороновський (м.Львів)

 

 

 

 16

Дошки обрізні з хвойних порід            II сорт

товщ. 300 мм

м.куб

1496,88

 

 

2050,00

 

2270,00

 

 

 

2400,00

 

 

2500,00-3000,00

 

 

2550,00

 

 

 

2560,00

 

 

2650,00

 

 

 

2700,00

 

 

 

3276,00

ДП «Бродівське лісове господарство»

 

ДП « Буський лісгосп»

 

Дрогобицьке    ДЛГП             «Галсільліс»

 

МПП «Сян»(Турківський р-н)

 

 

ПП "Калюжний В.Л.”

(Старосамбірський р-н)

 

 

ДП «Жовківське лісове господарство»

 

 

ДП «Самбірський лісгосп»

 

 

Страдчанський лісокомбінат

(Яворівський р-н)

 

 

ДП «Радехівське лісомисливське господарство»

 

Сокальське дочірнє лісогосподарське підприємство «Галсільліс»

 

17

 

Бруски обрізні з хвойних порід, довжина 4-6,5 м, ширина         75-150 мм, товщина 40-75 мм,     І сорт

 

 

мЗ

 

1200,00

 

1611,72

 

2755,00

 

3000,00

 

3000,00

 

3000,00

 

ТзОВ «Євро-ком»

(Радехівський р-н)

 

 

ДП «Бродівське лісове

господарство»

 

ДП «Самбірський лісгосп»

 

ТОВ „Софсол” (м.Городок)

 

 

ДП „МК - 1” ПП „Мегаклас -1” (Городоцький р-н)

 

 ТзОВ „Вікторія Павер Вуд

(Городоцький р-н)

 

 

18

 

Металопластикові блоки віконні

 

 

м.кв

 

1250,00

 

 

1230,00

 

1289,00

 

 

1320,00

 

 

1350,00

 

 

1460,00

 

 

1500,00

 

 

1520,00

 

ТзОВ «Євро-ком»

(Радехівський р-н)

 

ПП Красне-буд

(Буський р-н)

Віконна компанія               «Квартал-А»

(м.Львів)

ТзОВ «Львіввікнобуд»

(Жовківський р-н)

 

ТОВ "Аверс"

( Городоцький   р-н)

 

ФОП Вереда А.С.                          (Золочівський р-н)

 

ТзОВ «Термопласт плюс»

(Дрогобицький р-н)

 

ПП Пирч (Буський р-н)

 

 

19

Металопластикові блоки дверні балконні

 

м.кв.

 

1250,00

 

 

1250,00

 

 

1260,00

 

 

1426,00

 

1500,00

 

 

1950,00

 

1954,00

 

 

2100,00

 

ТзОВ «Євро-ком»

(Радехівський р-н)

 

ТОВ "Аверс"                  (Городоцький   р-н)

 

ФОП Вереда А.С.  

(Золочівський р-н)

 

Віконна компанія                «Квартал-А» (м.Львів)

ТзОВ «Львіввікнобуд»

(Жовківський р-н)

 

ПП Пирч (Буський р-н)

 

ПП Красне-буд  (Буський р-н)

 

ТзОВ «Термопласт плюс»

(Дрогобицький р-н)

 

20

 

Дверні блоки глухі

 

 

м.кв.

 

1185,00

 

 

1250,00

 

 

1420,00

 

 

1820,00

 

 

2500,00

 

 

8800,00

 

ГТзОВ «Майстер Клим»

(Самбірський район)

 

ТзОВ «Євро-ком»

(Радехівський р-н)

 

ТОВ "Жорна”            (Городоцький р-н)

 

ФОП Вереда А.С.              (Золочівський р-н)

 

ТзОВ «Двері України»

(Дрогобицький р-н)

 

ТзОВ "Сапсан”(м.Стебник)

 

21

Паркет

дуб, 30 мм

м.кв.

380,00

 

 

380,00

 

 

860,00

ПП "Легедза”

(Кам янка -Бузький р-н)

 

ТзОВ «Лісгал»

(Пустомитівський р-н)

 

ТОВ „Глянс” (Городоцький р-н)

 

22

Плитки керамічні облицювальні

 

 

 

м.кв.

120,00

Епіцентр

23

Шифер 8-хвилевий

1750x1130x 5,8мм

лист

90,00-101,00

 

 

 

 

Епіцентр

 

24

Руберойд

РСП

кв.м

25,00

Епіцентр

25

Руберойд наплавлюваний

РК

м2

44,50

Епіцентр

26

Цемент

М - 400

т

 

1250,00

 

 

 

ПАТ «Миколаївцемент»

 

 

Шановні мешканці Львівської області!

Львівська обласна державна адміністрація засвідчує свою відповідальність перед Вами щодо підвищення якості життя в області.

 

Повідомляємо, що з 1 січня 2017 року в Україні розмір мінімальної заробітної плати становить 3200 гривень.

А це означає, що розмір зарплати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної зарплати.

[attachment=860]

 

 Оголошення

За інформацією Міністерства  економічного розвитку і торгівлі   України

подаємо інформацію щодо міжнародних виставкових заходів, що плануються до проведення у Республіці Індія упродовж 2017 року .

       У разі зацікавленості щодо участі в цих заходах українських офіційних делегацій або окремих суб'єктів господарювання, звертатись за наступними контактами:

Адреса: Васант Віхар, Е-1/8, м. Нью Делі, 110 057, Індія

Тел.: (91-22) 2614 6041;

Факс: (91-11) 26146043

Е- mаі1: еmbn@mfа,gоу.uа

Wеb: httр://www.mfa.gov.ua/india 


 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn