Навігація

Останні фото

Календар

  «    Жовтень 2019    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031 
Радехівська РДА » Оголошення

Оголошення

 
   

Оголошення

На офіційному веб-сайті Радехівської районної державної адміністрації (http://rrda.lviv.ua) розміщено Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану заводу ТзОВ «Радехівський цукор» за межами с.Павлів Радехівського р-ну Львівської області.

 
Не відображаються зображення? Натисніть тут
 
Осінній Будівельний Форум
Будівельний Форум - це подія для зустрічі провідних будівельних компаній, виробників будівельних матеріалів, архітекторів, дизайнерів, інженерів та монтажників. Протягом 3-ох днів Форум стане платформою для 100 компаній з 15 регіонів України, з Республіки Туреччина, Республіки Литва та РеспублікиПольща, які поділяться досягненнями та технологіями в галузі.
Осінній Будівельний Форум об’єднує наступні тематики:
Важливим компонентом виставкової експозиції є низка професійних заходів та обговорень новин та проблем галузі. Пропонуємо Вашій увазі попередній список заходів у рамках будівельної виставки.
ДІЛОВА ПРОГРАМА ФОРУМУ:
09.10.2019
Науково-практична конференція на тему: "Інтегрована стратегія просторового розвитку території вздовж державного кордону України та Польщі"
Організатор: Департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації

Ресурсоефективність у будівельній галузі
Організатор: Центр ресурсоефективного та чистого виробництва

Як ОСББ отримати допомогу Фонду енергоефективності для термомодернізації багатоквартирного будинку
Організатор: Регіональний консультант Проекту IFC "Програма підтримки Фонду енергоефективності в Україні"

Привабливість біржових механізмів для будівельного бізнесу
Організатор: Західно-українська агропромислова регіональна біржа
10.10.2019
Стратегія енергоефективного будівництва: технології, проблеми впровадження, перспективи
Організатор: Львівська обласна державна адміністрація, рада, Національний університет «Львівська політехніка», ГО «Асоціація європейських інновацій» , Асоціація будівельників «Будіндустрія», Громадська експертно-аналітична група з розвитку ПЕК Львівської області.

Семінар: "Інноваційні рішення в застосуванні дюбелів"
Спікер: Круш Вадим - технічний керівник компанії "Амекс Техніка Кріплення"
* У програмі можливі зміни, слідкуйте за оновленнями на сайті
У рамках теоретичних обговорень запланована практична частина заходів -МАЙСТЕР-КЛАСИ від компаній-учасників:
 • «Економбуд» - компанія-новатор в сфері облаштування тепло- і гідроізоляції, виробник обладнання для напилення пінополіуретану і полісечовини, що не має аналогів в Україні, впроваджує на український ринок передові технології, затребувані у всьому світі. Проведуть наживо демонстрацію роботи обладнання компанії.
 • Група компаній «Імператив» - український виробник-експортер композитної (склопластикової) арматури та сітки. Продукція використовується у фундаментах, дорожньому будівництві, прибудинковій території. Має показники міцності вищі за металеву арматуру, не піддається корозії, легка. У ході майстер-класу ознайомить з перевагами своєї продукції в режимі онлайн.
Бажаєте провести свій майстер-клас чи презентацію в рамках Осіннього Будівельного Форуму, звертайтеся за номером телефону 0673329252
Організатор: ПрАТ "Гал-ЕКСПО"
Телефон: (067) 332 92 52
Адреса офісу: м. Львів, вул. Винниченка, 30
Ви отримали цього листа тому, що надали адресу своєї електронної скриньки ПрАТ"Гал-ЕКСПО" під час відвідання одного з заходів.
Відписатись5 вересня 2019 року у м. Нур-Султан, Республіка Казахстан відбудеться українсько-казахстанський бізнес-форум «Україна-Казахстан, Центральна Азія».

Організаторами заходу виступлять Посольство України в Казахстані, ТПП України, Торговий дім «Україна – Азія», Національна компанія «KAZAKH INVEST», Асоціація експортерів та імпортерів «ЗЕД».

До участі у форумі запрошуються підприємства галузі машинобудування, сільське господарство та продукти харчування, IT сфера.

В рамках форуму відбудуться зустрічі В2В українських та казахстанських компаній. Окрім цього, у програмі передбачено тренінги для учасників з української делегації з актуальних питань ЗЕД, відвідування АТ «Компанія «KAZAKH INVEST», вільної економічної зони м. Нур-Султан, презентація Торгового дому «Україна-Азія», а також у разі індивідуального запиту від учасників організація окремої ділової програми в рамках візиту (зустріч з органами місцевої влади, організаціями та компаніями).

Вартість участі в Форумі складає 1 480 або 1 380 доларів США за одно- або двомісне розміщення. До вартості входить: переліт Київ-Нур-Султан-Київ, розміщення в RadissonHotelAstana 5*, логістика відповідно до програми, сніданок та вечеря, участь у діловій програмі, презентація компанії в експозиції Форуму, екскурсійна програма, організація зустрічей в рамках Форуму. Кінцевий термін подачі заявок – 15 серпня 2019 року.

Просимо зацікавлені підприємства надати відповідь щодо участі у вказаному форумі в термін до 13 серпня 2019 року на електронні адреси: uprecon@ukr.net та loda.torg@gmail.com.

 

 

 

Відбудеться захід «Гастромандри Львівщиною"

В період з 21 до 22 березня 2019 року у Міжнародному аеропорту «Львів»

проходитиме Агропорт Захід Львів 2019 / Agroport West Lviv 2019 – Х Міжнародна

агропромислова виставка та форум з розвитку фермерства, один з найбільших заходів

аграрної галузі в Східній Європі.

В рамках форуму 22 березня відбудеться захід «Гастромандри Львівщиною.

Розмови на кухні», який включатиме проведення дискусійних панелей: безпека

харчових продуктів та впровадження стандартів міжнародної системи HACCP;

локальна туристична кухня; спеціалітети на експорт: як почати експортувати харчову

продукцію та майстер-класи з приготування страв з локальних продуктів Львівщини.

Водночас інформуємо, що 20 вересня 2016 року набув чинності розділ VII

Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових

продуктів». Відповідно до цього закону всі оператори ринку харчових продуктів мають

3 роки, щоб впровадити систему керування безпекою харчових продуктів НАССР

(аналіз ризиків і контролю критичних точок). Ця робота передбачає кілька етапів,

залежно від виду діяльності та розміру підприємства. Перші два етапи стосуються

великих підприємств. До 20 вересня 2019 року систему НАССР мають запровадити на

малих виробництвах, в тому числі і закладах громадського харчування.

Управління туризму та курортів облдержадміністрації запрошує відвідати

вищезазначений захід та просить здійснити заходи інформування серед рестораторів

(шеф-кухарів) готельно-відпочинкових комплексів, закладів харчування та

фермерських господарств, розташованих на території міста, району, об`єднаних

територіальних громад.

 

 

Проект ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES)

 

Європейський союз реалізовує Програму підтримки енергоефективності для України (EE4U), що має на меті сприяти підвищенню енергоефективності житлового сектору в Україні та скорочення викидів парникових газів. У цьому контексті ЄС спільно з урядом Німеччини підтримує Фонд енергоефективності України, створений Урядом України, який надаватиме технічну та фінансову підтримку на термомодернізацію багатоквартирних будинків на всій території України з метою підвищення енергоефективності.

Основна мета Проекту - мобілізація співвласників житла в багатоквартирних будинках в Україні та їх мотивація до підвищення рівня енергоефективності власних будинків. Проект діятиме на місцевому рівні по всій країні<!-- [if !supportFootnotes] -->[1]<!-- [endif] -->, допомагаючи створювати нові об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), а також сприяючи зміцненню потенціалу як новостворених, так й існуючих ОСББ, які в подальшому зможуть розробити власні проекти з підвищення енергоефективності та подати заявкуна фінансування до Фонду енергоефективностіУкраїни.

Проект проводитиме серію групових та індивідуальних консультацій для активістів, які мають намір створити ОСББ, активів вже створених ОСББ та місцевої влади з питань створення ОСББ, ведення бухгалтерії та фінансового менеджменту, пошуку та отримання фінансування для ініціатив по покращенню стану будинків.

Строки – Жовтень 2018 – Вересень 2020

Географія – 24 області України

Бюджет – 4 млн євро

Донор – Європейський союз

Подати заявку на участь в проекті можна за посиланнямwww.houses.in.ua/registration

 

<!-- [if !supportFootnotes] -->


<!-- [endif] -->

 [attachment=927: Доручення голови ЛОДА №42]

 


 

 

НОВОВВЕДЕННЯ У ПРИЗНАЧЕННІ  ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ З 1

 ТРАВНЯ 2018 РОКУ

ВАЖЛИВО! ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ НАДАННЯ СУБСИДІЇ!

             Стосовно подання нових заяв та декларацій

            Постановою Кабінету Міністрів У            країни від 27.04.2018 № 329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнати такою, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 р. № 1022» затверджено нову редакцію Положення про порядок призначення субсидії на наступний період лише на підставі нових заяв і декларацій (нового зразка)визначеним категоріям осіб.

   Особи, які відповідають вимогам, визначеним  Положенням про порядок призначення житлових субсидій а саме:

   - за інформацією ДФС, Пенсійного фонду України, у них взагалі відсутні доходи,  які враховуються під час призначення житлової субсидії; вони отримували середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановленої на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії; та/або вони не сплатили єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії;

   - внутрішньо переміщені особи;

   - особи, члени сімї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства;

   - особи, які є орендарями житлових приміщень( будинків);

   - особи, які зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично в ньому не проживають.

     Постановою скасовані форми заяви і декларації, що були затверджені  Постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2015 № 106. Враховуючи, що з 01.05.2018 для призначення субсидії враховуються доходи членів сім’ї осіб із складу домогосподарства незалежно від адреси реєстрації їх місця проживання (тобто також у разі, коли їх зареєстроване місце проживання відмінне від адреси домогосподарства), такі особи зобов’язані із заявою та декларацією про майновий стан нового зразка звернутися до управління соціального захисту населення.

Увага! Громадянин несе відповідальність за подані відомості про доходи, майно, що вплинули або могли вплинути на встановлення права на призначення житлової субсидії та на визначення її розміру. 
<!-- [if !supportLineBreakNewLine] -->
<!-- [endif] -->

КОЛИ СУБСИДІЯ НЕ ПРИЗНАЧАЄТЬСЯ

Визначено такі випадки, коли субсидія не призначається (у тому числі на наступний період):

   - за інформацією ДФС, Пенсійного фонду України, у них взагалі відсутні доходи, які враховуються під час призначення житлової субсидії;

  - вони отримували середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановленої на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії;

  - вони не сплатили єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії;

  - перевищення встановленої площі житлового приміщення 120 кв. м. для квартири і 200 кв. м. для індивідуальних будинків ( крім дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, а також сімей, в яких не менше року проживають троє і більше дітей, з урахуванням тих, над якими встановлено опіку чи піклування);

  - наявність транспортних засобів, з дати випуску яких минуло менше 5 років;

  - здійснення покупки  на суму більше 50 тис. грн.. (у т. ч. набуття права власності );

  - наявність заборгованості з оплати житлово – комунальних послуг більш ніж за 2 місяці.

 

ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ ЗА РІШЕННЯМ КОМІСІЇ

Субсидія призначається  за рішенням комісії (у тому числі на наступний період) у таких випадках:

  - на понаднормову площу житла ( збільшену не більше ніж на 30%) непрацюючим непрацездатним особам;

  - якщо у працездатної особи відсутній дохід або її дохід менший мінімальної заробітної плати та вона не сплатила єдиний соціальний внесок у мінімальному розмірі. Таке рішення не може бути прийнято щодо осіб, які перебували за кордоном більше 60 діб.

   - за фактичним місцем проживання внутрішньо переміщеним особам;

   - без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих ( враховуючи норми щодо розміру отриманих ними доходів та перебування за кордоном).

    -  за наявність транспортних засобів, з дати випуску яких минуло менше 5 років;

    - у разі купівлі ( або набуття права власності) житла, земельної ділянки, товарів або оплати послуг на суму більше 50 тис. грн.;

     - за наявності заборгованості  з оплати послуг понад 2 місяці, загальна сума якої перевищує 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340 грн.).

 

СТОСОВНО ОБРАХУВАННЯ ДОХОДУ ДЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ

     Під час призначення субсидії у травні на неопалювальний сезон враховуються доходи за ІІІ – ІV квартали попереднього року (крім пенсії) за даними ДФС, Пенсійного фонду України. Розмір пенсії враховується за квітень.

  Важливим є те, що враховуються доходи членів сімї осіб із складу домогосподарства у разі, коли член сімї зареєстрований за іншою адресою.

    Також  переглянуто розміри доходів, які враховуються до сукупного доходу для фізичних осіб – підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та є платником єдиного податку, а також для працездатних осіб, у яких відсутні доходи або доходи яких менше розміру мінімальної та які не сплачують єдиний соціальний внесок.

   Доходи від реалізації молока, враховуються доходи у розмірі 30% нарахованих сум. Відповідна норма застосовується за умови подання заявником документів, що підтверджують суму доходу від реалізації молока.

 

ЩОДО СПЛАТИ ЗА ПОСЛУГИ ОТРИМУВАЧАМИ СУБСИДІЇ

      Постановою введено обов’язок громадян, яким призначено субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг, щомісячно сплачувати обов’язкову частку плати за послуги незалежно від обсягу спожитих послуг. У разі несплати обов’язкової частки плати надання субсидії припиняється за поданням надавачів послуг.

 

ЗМІНИ ДО СОЦІАЛЬНИХ НОРМАТИВІВ

      Також внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 р. № 409, якими переглянуто соціальні норми споживання газу та електроенергії для потреб опалення і відповідні коригуючи коефіцієнти, а також скасовано норму площі житла у розмірі 75 кв. м. для домогосподарств, що складаються з однієї або двох непрацездатних осіб.   

         З 1 травня 2018 року встановлено соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами у розмірі 4,5куб.метра природного газу на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період та 30кВт·г на 1 м. кв. площі становитиме соціальна норма електропостачання. 

 

ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД

         Стосовно терміну, на який призначається субсидія

  Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг призначається з місяця звернення за її призначенням на відповідний сезон: неопалювальний (до вересня включно) опалювальний (до квітня включно), а на наступний період – без звернення, за виключенням окремих категорій отримувачів.

  Субсидія  для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого газу, як і раніше, призначається на календарний рік.

 

ЩОДО ПОВЕРНЕННЯ ЗАЛИШКІВ НЕВИКОРИСТАНИХ СУМ СУБСИДІЙ

   Постановою передбачено повернення до державного бюджету виробниками/виконавцями послуг сум невикористаних субсидій двічі на рік: після закінчення опалювального сезону та після закінчення неопалювального сезону.

         Монетизація залишків невикористаних сум субсидії на опалення

Невикористані суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення в обсягах, що не перевищують вартості 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт· г електричної енергії, відтепер не залишатимуться на рахунках отримувачів в організаціях, а перераховуватимуться на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачуватимуться через поштові відділення.

      У територіальних громадах (в тому числі об’єднаних), прийняття заяв громадян з необхідними документами для призначення житлових субсидій та передачу їх відповідним структурним підрозділам з питань соціального захисту населення безпосередньо або через центри надання адміністративних послуг чи їх фронт-офіси здійснюють уповноважені особи, які визначаються виконавчими органами сільських, селищних, міських рад.

 

       З питань призначення житлової субсидії у Радехівському районі необхідно звернутися до Управління соціального захисту населення за адресою м. Радехів, вул. Відродження,  16, каб. № 3.

    


 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn