Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 343 Радехівська РДА > Версія для друку > Проведено чергове виїздне засідання на території сіл Вузлове та Павлів.
Головна > Новини Радехівщини > Проведено чергове виїздне засідання на території сіл Вузлове та Павлів.

Проведено чергове виїздне засідання на території сіл Вузлове та Павлів.


13-02-2020, 13:48.

Проведено чергове виїздне засідання на території сіл Вузлове та Павлів.13 лютого членами робочої групи з питань легалізації виплати заробітньої плати та зайнятості населення було проведено чергове виїздне засідання на території сіл Вузлове та Павлів.
Зустрічі зі суб'єктами господарювання відбулися за участю першого заступника голови Радехівськоі РДА Назара Жолобовича, представників Червоноградського управління ГУ ДПС у Львівській області та спеціалістів відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Радехівської райдержадміністрації.

Представники робочої групи провели активну інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями щодо необхідності дотримання ними норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників.

Члени робочих груп і надалі будуть здійснювати моніторинг дотримання норм трудового законодавства суб’єктами господарської діяльності району.


назад