Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 343 Радехівська РДА > Версія для друку > Назар Жолобович провів чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в районі.
Головна > Новини Радехівщини > Назар Жолобович провів чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в районі.

Назар Жолобович провів чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в районі.


12-02-2020, 15:11.

Назар Жолобович провів чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в районі.Сьогодні, 12 лютого, відповідно до графіку зустрічей з суб’єктами підприємницької діяльності Радехівського району, перший заступник голови райдержадміністрації Назар Жолобович провів чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в районі.
На засіданні були запрошені представники підприємств, організацій, установ та фізичні особи-підприємці району, найманим працівникам яких було нараховано заробітну плату нижче мінімального законодавчо встановленого розміру.

Запрошені керівники підприємств надали пояснення щодо причин виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі менше мінімального, розповіли про вжиті заходи щодо її підвищення. Для кожного з них були встановлені терміни щодо впорядкування трудових відносин з найманими працівниками, забезпечення нарахування заробітної плати не нижче мінімальної законодавчо встановленої.

Перший заступник голови райдержадміністрації Назар Жолобович наголосив, що робоча група й в подальшому працюватиме з роботодавцями, які виплачують заробітну плату нижче мінімального розміру, проводитиметься робота, спрямована на виявлення фактів недотримання державних мінімальних гарантій в оплаті праці, а також роз’яснювальна та консультативна.

Крім цього, в ході засідання присутнім підприємцям в черговий раз нагадали про легалізацію трудових відносин з найманими працівниками, дотримання норми робочого часу та відпочинку, встановлення вихідних днів.

За результатами засідання робоча група вирішила проводити активну інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями щодо необхідності дотримання ними норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників. Члени робочої групи перевірятимуть, як дотримується трудове законодавство підприємцями, з тим щоб унеможливити порушення законодавства про працю.


назад