Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 343 Радехівська РДА > Версія для друку > На Радехівщині планують створити реабілітаційний центр на основі НКП «Лопатинська районна лікарня»
Головна > Новини Радехівщини > На Радехівщині планують створити реабілітаційний центр на основі НКП «Лопатинська районна лікарня»

На Радехівщині планують створити реабілітаційний центр на основі НКП «Лопатинська районна лікарня»


21-08-2019, 23:26.

На Радехівщині планують створити реабілітаційний центр на основі НКП «Лопатинська районна лікарня»Сьогодні, 21 серпня, перший заступник голови Радехівської райдержадміністрації Ігор Мельник провів робочу нараду з питань cтворення на базі НКП «Лопатинська районна лікарня» Центру для реабілітації, хоспісу або стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання одиноких людей похилого віку.

На нараді були присутні: голова Радехівської районної ради Марія Климочко, керівник фінансового управління Радехівської районної державної адміністрації Оксана Петелька та головний лікар «Лопатинської районної лікарні» Ігор Тимошук.

Інформував присутніх з даного питання перший заступник голови райдержадміністрації, який наголосив, що НКП «Лопатинська районна лікарня» на утриманні місцевої громади є непосильним тягарем для місцевого бюджету, і в майбутньому може призвести до втрати робочих місць, закриття лікарні та соціальної напруги серед мешканців Лопатинської ОТГ.

Ігор Мельник запропонував перепрофілювання даного закладу у реабілітаційний центр, хоспіс або стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання одиноких людей похилого віку.

Своє бачення даного питання висловили усі присутні. Учасники обговорення в основному підтримують ідею створення реабілітаційного центру.

У результаті проведеної наради було прийнято рішення провести повторну нараду по перепрофілюванню НКП «Лопатинська районна лікарня» за участю голови Лопатинської ОТГ Олега Микитина, а головному лікарю Ігорю Тимошуку подати усі необхідні потреби у фінансуванні.


назад