Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 343 Радехівська РДА > Версія для друку > Школярам роз’яснили небезпечність булінгу
Головна > Новини Радехівщини > Школярам роз’яснили небезпечність булінгу

Школярам роз’яснили небезпечність булінгу


15-02-2019, 14:16.

Булінг – далеко не нова проблема як для всього світу, так і для України зокрема. За одним цим словом стоять тисячі психологічних проблем у дітей і зламаних життів. На жаль, Україна - в першій десятці країн Європи за його поширеністю з-поміж 11-15-річних школярів. Вона залишила далеко позаду не лише найбільш соціально благополучні Данію чи Норвегію, але й, приміром, Угорщину та Грецію. Торік 67% українських дітей або були жертвами, або кривдниками, або свідками булінгу, за даними ЮНІСЕФ. Чверть із них безпосередньо зазнали цькувань. 48% цих дітей нікому не розповіли про пережите.Згідно з дослідженнями, 24% українських дітей хоча б раз стикались із цькуванням у школі. З них менше половини розповідало про цей досвід батькам, рідним та друзям. Дуже часто булінг призводить до  непоправних наслідків, а тому останнім часом у світі активно говорять про те, як зупинити шкільне насилля.

З метою запобігання даного явища на території  Радехівського району службою у справах дітей Радехівської райдержадміністрації спільно із Радехівським бюро правової допомоги  було проведено лекцію на тему: «Булінг  проблема сучасного суспільства» для учнів 7 – 10 класів Оглядівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.н. В ході лекції дітям було роз’яснено поняття булінгу та ознайомлено із Законом про протидію булінгу. Крім того, окремо було розглянуто тему безпеки дітей у соціальних мережах.

 


назад