Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 343 Радехівська РДА > Версія для друку > Шановні жителі Радехівщини!
Головна > Новини Радехівщини > Шановні жителі Радехівщини!

Шановні жителі Радехівщини!


29-12-2018, 12:18.

Щиро вітаю Вас з Новим 2019 роком!

 

Традиційно на порозі Нового року ми оглядаємося на пройдений шлях, осягаємо рік прожитий. Сьогодні можна впевнено сказати, що минулий рік був прожитий не даремно. Він був насичений різними подіями, напруженою працею і вагомими досягненнями. Не зважаючи на деякі перешкоди, минулого року нам вдалося реалізувати ряд запланованих справ і досягнути значних позитивних змін у соціально-економічному і культурному розвитку Радехівщини.

 

У 2018 році ми старалися працювати ефективно і результативно, розуміючи, що мирному небу на наших теренах ми завдячуємо українським воїнам, які героїчно захищають територіальну цілісність Української незалежної держави від московських агресорів.

 

У Новий рік ми завжди входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для своєї родини і для своєї рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, нашої життєвої позиції і нашої щоденної копіткої праці.

З нагоди новорічного свята сердечно бажаю вам, шановні краяни, щасливої долі, міцного здоров'я, добра і благополуччя та миру на нашій українській землі. Нехай коден день Нового року повниться добрими справами задля процвітання нашого району та всієї України.

 


        Ігор Мельник,

перший заступник

голова Радехівської 

районної державної  
 адміністрації   


назад