Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 343 Радехівська РДА > Версія для друку > Проведено лекції для учнів Березівської та Оглядівської ЗОШ
Головна > Новини Радехівщини > Проведено лекції для учнів Березівської та Оглядівської ЗОШ

Проведено лекції для учнів Березівської та Оглядівської ЗОШ


17-05-2018, 17:48.

Головним спеціалістом служби у справах дітей Радехівської РДА І.Климентович спільно з інспектором ювенальної превенції Радехівського відділення поліції капітаном поліції О.Христюк, директором центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді Радехівської РДА Ю.Наконечним та начальником відділу Радехівського бюро безоплатної правової допомоги І.Дибайло були проведені лекції 8 березня з учням 5-11 класів Березівської ЗОШ І-ІІІ ст. та 16 березня з  учням 8-10 класів Оглядівської ЗОШ І-ІІІ ст. 
            В ході лекцій учням було роз'ясненно їхні права та обов'язки, види відповідальності за вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень, наголошено на недопущенні вживання алкоголю, тютюну та наркотиків. Дітям роз'яснили поняття "дитячого булінгу" та відповідальність за вчинення такого виду правопорушення, застерегли від будь-яких проявів жорстокості відносно своїх однолітків. Також поспілкувалися про домашнє насильство та його види, зорієнтували дітей куди звертатися у разі вчинення відносно них насильницьких дій. Спеціалістами було надано кілька порад, як поводитися з незнайомими людьми, як безпечно користуватися інтернетом.

Інспектор поліції застерегла дітей від керуванням таким транспортним засобом, як скутер, без права керування та елементарних навиків їзди на такому виді транспорту, наполягла на безумовному дотриманні Правил дорожнього руху. З метою запобігання нещасним випадкам з учнями поговорили про  правила поведінки на водоймах та в громадських місцях.

Також головним спеціалістом служби у справах дітей Радехівської РДА В.Янсевич спільно з інспектором ювенальної превенції Радехівського відділення поліції капітаном поліції О.Христюк, працівниками центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді Радехівської РДА Р.Шпег та Л.Крук проведено рейди по перевірці умов утримання та виховання дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

 


 

 


назад