Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Голова райдержадміністрації провів нараду з головами місцевих рад району

Голова райдержадміністрації провів нараду з головами місцевих рад району

30 червня в сесійній залі Радехівської районної ради голова райдержадміністрації Тарас  Калита провів розширену нараду з головами місцевих рад району. Участь у нараді взяли голова районної ради М.Климочко, заступник міського голови М.Макар та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. На початку наради голова райдержадміністрації ознайомив присутніх із порядком денним та надав слово доповідачам.

Першим з питань, що розглядалося під час наради, було питання про виконання планового завдання з відбору кандидатів на службу в Збройні Сили України за контрактом. Військовий комісар Радехівського військового комісаріату А.Радзіковський поінформував присутніх про те, що планове завдання по відбору кандидатів на військову службу за контрактом за 2-й квартал Радехівський район виконав лише на 58% та наголосив на більш тісній співпраці між органами влади, військовим комісаріатом та органами місцевого самоврядування. Далі до слова був запрошений керівник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації В.Призва, який зауважив, що на сьогоднішній день прийнята Програма підтримки та розвитку агропромислового виробництва Радехівського району на 2017-2020 роки та окреслив основні завдання розвитку сільського господарства району , за якими буде надаватися фінансова підтримка за рахунок коштів районного бюджету. Під час виступу керівник АПР райдержадміністрації підняв також питання про організацію роботи по знищенню борщівника Сосновського на території району. Зокрема, звертаючись до присутніх голів місцевих рад району,закликав їх вжити невідкладні заходи для ліквідації осередків борщівника Сосновського на підвідомчих їм територіях.

В ході проведення наради перед присутніми виступила керівник громадської організації «Наша куховарня ФЕСТ» Ю.Кулич та повідомила, що 30 липня 2017 року в історичній зоні Радехова планується провести Перший західноукраїнський фестиваль «Куховарня RadoFest», метою якого є популяризація національних традицій української автентичної кухні. Керівник ГО обговорила з присутніми основні організаційні питання підготовки та проведення фестивалю та окреслила план дій представників від кожної громади.

Наступне питання порядку денного, про виконання обласної програми «Спортивний майданчик» у 2017 році. Завідувач сектору молоді та спорту РДА О.Проказюк, звернула увагу присутніх голів місцевих рад району, що на виконання даної Програми  органи місцевого самоврядування, в термін до 1 вересня 2017 року повинні забезпечити облаштування основи для проведення монтажу покриття і встановлення обладнання спортивних майданчиків. Також під час виступу О.Проказюк відмітила, що згідно договору про міжбюджетні трансферти Львівська обласна рада виділятиме кошти для облаштування одного спортивного майданчика з наливним покриттям у смт.Лопатин, одного спортивного майданчика із заміною штучного покриття у м.Радехів та двох спортивних майданчиків з тренажерним обладнанням у с.Корчин та у с.Яструбичі. Про благоустрій на підпорядкованих територіях доповіла керівник відділу ЖКГ та розвитку інфраструктури райдержадміністрації М.Бойко та вказала на впорядкуванні територій населених пунктів району, які включають ліквідацію накопиченого сміття на вулицях, дорогах, тротуарах, обкошування територій, благоустрій пам’ятних місць тощо. Йшлося на нараді також про щомісячне поновлення інформації по зарезервованих масивах земель сільськогосподарського призначення для учасників АТО, вчасне подання інформації  про надання земельних ділянок учасникам АТО в межах населених пунктів та про механізм реалізації Стратегії затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 07.06.2017 № 413, державний контроль за використанням та охороною земель.

За результатами наради голова РДА Тарас Калита дав відповідні доручення окремим керівникам і головам виконкомів місцевих рад та визначив строки їх виконання.

 

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn