Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Про співпрацю різних гілок влади, бізнесу та громадськості йшлося на «Форумі співпраці та партнерства» у Львові

Про співпрацю різних гілок влади, бізнесу та громадськості йшлося на «Форумі співпраці та партнерства» у Львові

28 квітня перший заступник голови Радехівської районної державної адміністрації Ігор Мельник спільно із заступником голови районної ради В.Кутенським та головним лікарем Радехівської ЦРЛ В.Грушецьким взяли участь у «Форумі співпраці  та партнерства», який відбувся в Музейно-культурному комплексі «Львіварня».

Ідея Форуму полягає у створенні  платформи для комунікації та діалогу між органами місцевого самоврядування, місцевими органами виконавчої влади, неурядовими, громадськими організаціями, міжнародними організаціями, фондами та донорами.

Форум відбувався в  три етапи. Перший етап – «Міжнародна допомога та проекти – чому, для кого, результати», який передбачав розгляд міжнародної допомоги як інструменту інтеграції міжнародного досвіду у практичних проектах регіонального розвитку.

Під час другого етапу відбулася дискусія на тему: «Соціальна відповідальність бізнесу: розуміння і впровадження».

У ході третього етапу проводилися навчання  з підготовки та оформлення проектних заявок на програми транскордонного співробітництва, програми розвитку культурних ініціатив ЄС та програми сталого розвитку громад регіону.

 

 

 

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn