Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 343 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 86 Держслужбовці Радехівщини взяли участь у посадці лісових культур » Радехівська РДА - офіційний сайт

Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Держслужбовці Радехівщини взяли участь у посадці лісових культур

Держслужбовці Радехівщини взяли участь у посадці лісових культур

Держслужбовці вже кілька років поспіль допомагають лісівникам у посадці лісу. Не став виключенням і цей рік. 31 березня керівники та працівники структурних підрозділів та апарату райдержадміністрації під керівництвом голови Радехівської районної державної адміністрації Тараса Калити взяли участь у посадці лісових культур.

Перед початком роботи присутніх ознайомили з основними показниками роботи  та провели інструктаж  як потрібно молоде коріння дерев висаджувати у грунт. Взявши знаряддя праці, досвідчені лісівники та держслужбовці із завзяттям приступили до праці.

Чималу кількість саджанців дуба та сосни на ділянці 0,9 га держслужбовці посадили в лісі, на території Бабичівського лісництва.Працюючи, кожен усвідомлював, що доторкнувся до вічності (бо дерево живе до 100 років). Чи побачимо цей, посаджений власними руками ліс? Покаже час. Хоча, серця присутніх переповнювалися радістю від зробленого, бо залишили на Землі свій слід для нащадків.

Насамкінець, директор ДП «Радехівське лісомисливське господарство» Степан Данькевич та лісівники  висловили вдячність всім, хто працював на посадці лісу у цей день. В свою чергу, голова райдержадміністрації  Тарас Калита подякував всім присутнім за приємний та з користю поведений час та запевнив, що держслужбовці Радехівщини завжди раді долучатися до такої чудової справи.

 

 

 

 

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn