Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 343 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 86 Про основні напрямки національної стратегії захисту прав дитини йшлося на обласній конференції «Разом для дітей» » Радехівська РДА - офіційний сайт

Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Про основні напрямки національної стратегії захисту прав дитини йшлося на обласній конференції «Разом для дітей»

Про основні напрямки національної стратегії захисту прав дитини йшлося на обласній конференції «Разом для дітей»

30 березня начальник служби у справах дітей Радехівської райдержадміністрації Оксана Пригара взяла участьу першій Львівській обласній конференції  «Разом для дітей» Деінституалізація та розвиток соціальної політики на місцях», яка відбулася в приміщенні Львівського університету безпеки життєдіяльності.

Організаторами конференції були БФ «Українська Галицька Фундація» за сприяння Львівської міської ради на чолі з головою Валентиною Ведровською, служби у справах дітей ЛОДА, Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Громадянської кампанії «Відкриваємо двері дітям».

З вступним словом виступили радник Львівського міського голови Оксана Рубай, директор інституту психології та соцзахисту ЛДУБЖД Богдан Шуневич, доктор наук з державного управління, професор кафедри гуманітарної дисципліни та соціальної роботи Людмила Кравчук.

У конференції взяли участь та виступили заступник директора департаменту захисту прав дітей та усиновлення Міністерства соціальної політики України Володимир Вовк, заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук, начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис, керівник Львівського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ярослав Бордіян.

У skype-конференції взяв участь Уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба та розповів про розкриття основних напрямків національної стратегії захисту прав дитини.

Серед спікерів та партнерів були Партнерство «Кожній дитині», БО «Надія та житло для дітей», ГО «Батьки в дії», Львівська освітня фундація, ГО «Careinaction», Місія УГКЦ «Центр опіки сиріт», НРЦ «Джерело», БО «Українська благодійницька мережа», Комісія УГКЦ у справах родини, депутати та керівники органів місцевого самоврядування.

Учасниками були(близько 120 осіб): Громадські організації, благодійні фонди, церковні та волонтерські ініціативи з усіх районів Львівщини, котрі працюють з дітьми та молоддю соціально незахищених категорій. Представники органів місцевого самоврядування, що відповідальні за соціальну політику у сфері захисту прав дітей. Керівництво інтернатних закладів, дитячих будинків. Студенти та спеціалісти соціальної сфери, котрі працюють чи мають намір працювати з дітьми та сім’ями.

На конференції  проводилася дискусія на тему: «Послуга патронату – інновація в сфері захисту дітей та підтримки сімей з дітьми». Присутні обговорили питанняоб'єднання зусиль усіх, хто в тій чи іншій мірі залучений до роботи з дітьми соціально незахищених категорій у Львівській області задля, забезпечення процесу деінституалізації та якісного розвитку соціальної політики на місцях. Окреслення спільного бачення та оцінка ресурсів, щоб в контексті децентралізації та об'єднання ОТГ права дітей, їх комфорт та якість життя забезпечувалися належним чином, реалізації прав кожної дитини на проживання у сім’ї та забезпечення необхідними послугами на рівні громади. Також мова йшла про право дітей з особливими освітніми потребами на якісну освіту й соціалізацію в умовах інклюзивного освітнього середовища.

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn