Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 343 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 86 Служба за контрактом в ЗСУ є однією з найбільш конкурентоспроможних професій на ринку праці » Радехівська РДА - офіційний сайт

Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Служба за контрактом в ЗСУ є однією з найбільш конкурентоспроможних професій на ринку праці

Служба за контрактом в ЗСУ є однією з найбільш конкурентоспроможних професій на ринку праці

	
		
В Радехівському районному центрі зайнятості вже стало традицією щовівторка проводити захід "День учасника АТО". 30 серпня фахівці районного центру зайнятості  організували зустріч "під одним дахом" учасників АТО з представниками  державних установ. Зокрема, демобілізовані учасники АТО  мали можливість поспілкуватися з керівником апарату Радехівської райдержадміністрації С.Вавреньчуком, керівником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ю.Карплюком, представниками райвійськкомату та працівниками районного центру зайнятості.  
				
Учасники АТО отримали фахові консультації  про соціальні гарантії, передбачені законодавством щодо забезпечення санаторно-курортним лікуванням, технічними ті іншими засобами реабілітації, можливості реалізації  права на отримання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства  та під будівництво  та ін. 
				
В.о. директора районного центру зайнятості Н.Корнелюк ознайомила присутніх з ситуацією на ринку праці, актуальними вакансіями та надала  вичерпну інформацію про права та обов'язки безробітних, порядок виплати допомоги по безробіттю, послуги, які надаються службою зайнятості. 
				

За словами представників Радехівського РВК служба за контрактом  в ЗСУ є однією з найбільш конкурентоспроможних професій на ринку праці.  В своєму виступі вони наголосили на ряді переваг військової служби за контрактом. Зокрема, це: достойна  заробітна плата,  можливість отримати безкоштовну вищу освіту, виплата одноразової грошової допомоги при укладенні контракту, також для військовослужбовців передбачено повноцінне речове та продовольче забезпечення, безоплатне медичне обслуговування та санітарно-курортне лікування за пільговою оплатою.  

На завершення заходу «День учасника АТО» присутніми  було розроблено спільний план дій для сприяння соціальній, професійній адаптації та працевлаштуванню демобілізованих громадян.

 


 

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn