Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 343 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 86 За призначенням житлової субсидії у жовтні звернулося 154 сім’ї » Радехівська РДА - офіційний сайт

Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » За призначенням житлової субсидії у жовтні звернулося 154 сім’ї

За призначенням житлової субсидії у жовтні звернулося 154 сім’ї

Управління соціального захисту населення Радехівської райдержадміністрації через комісію з призначення соціальних допомог та житлових субсидій забезпечує громадянам району умови призначення соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям і житлових субсидій в порядку винятку відповідно до існуючої нормативної бази.

За наданням соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям на комісію в жовтні місяці звернулося 24 сім’ї, з яких 23 сім’ї отримали допомогу. Основним питанням було те, що працездатні члени малозабезпеченої сім’ї не працюють, не служать, не вчаться за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладах, але виховують троє або більше дітей віком до 18 років, або в складі сім’ї є інвалід.

            За призначенням житлової субсидії звернулося 154 сім’ї, з яких:

-         104 сім’ям надали субсидію на оплату житлово-комунальних послуг з урахуванням кількості фактично проживаючих осіб;

-        42 сім’ям на додаткову площу житла;

-        2 сім’ям, зареєстрованим в одному житловому приміщенні, але які сплачують за житлово-комунальні послуги на розділені особові рахунки;

-        1 сім’ї, яка не зареєстрована у житловому приміщенні, але фактично проживає на підставі договору найму (оренди) житла;

-        індивідуальному забудовнику, будинок якого не прийнятий в експлуатацію, але який сплачує вартість одержуваних житлово-комунальних послуг.

            На комісію також звернулися 4 багатодітні сім’ї та 5 сімей, в складі яких є учасники бойових дій. За рішенням комісії цим сім’ям забезпечено фінансування пільг на оплату житлово-комунальних послуг та послуг зв’язку за фактичним місцем проживання.

Рішення про призначення державних соціальних допомог та надання пільг у таких випадках приймається на підставі обстеження матеріально-побутових умов сімї, яка звернулася за її призначенням.

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn