Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 343 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 86 В інтересах дітей прийнято конструктивні рішення » Радехівська РДА - офіційний сайт

Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » В інтересах дітей прийнято конструктивні рішення

В інтересах дітей прийнято конструктивні рішення

Забезпечення реалізації прав дитини на сімейне виховання та всебічний її розвиток було головним на порядку денному засідання комісії з питань захисту прав дитини при Радехівській райдержадміністрації, яке відбулося 29 жовтня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Марії Климочко. Загалом члени комісії розглянули дванадцять питань. Зокрема чимало часу було приділено розгляду питань про доцільність позбавлення батьківських прав жителів с.Павлова Б. і Л. та с.Розжалова Д., про доцільність надання дозволу на налагодження контакту між жителькою с.Павлова Л. та її малолітньою дитиною, про визначення способів участі жителя с.Волиця Жовківського району Р. у вихованні своєї малолітньої дитини, про зміну способів участі жителя с.Корчина Ф. у вихованні своєї малолітньої дитини та спілкуванні з нею, про стан виконання батьківських обов’язків жителькою м.Радехова М. щодо її чотирьох малолітніх дітей, про доцільність зняття з профілактичного обліку трьох неповнолітніх дітей.

Також члени комісії детально вивчили питання про доцільність надання дозволу укладення договору дарування житлового будинку і договору купівлі - продажу квартири, де проживають малолітні діти.

 Крім того, учасники засідання розглянули плани соціального супроводу сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, складених РЦСССДМ перед початком соціального супроводу, та інформацію про результати виконання планів соціального супроводу сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, за жовтень 2015 року.

Із кожного питання в інтересах дітей прийнято конструктивні рішення, які взяті на контроль до їх повного виконання.

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn