Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 343 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 86 З районного бюджету за минулий тиждень профінансовано фінансових зобов’язань на суму 1618,1 тис.грн. » Радехівська РДА - офіційний сайт

Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » З районного бюджету за минулий тиждень профінансовано фінансових зобов’язань на суму 1618,1 тис.грн.

З районного бюджету за минулий тиждень профінансовано фінансових зобов’язань на суму 1618,1 тис.грн.

Зокрема, профінансовано установи освіти – на 1519,3 тис.грн. (в тому числі за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету  на 1453,1 тис.грн.), охорону здоров’я – на 23,8 тис.грн. (за рахунок медичної субвенції з державного бюджету), соціальний захист і соціальне забезпечення – на 56,5 тис.грн. (в тому числі на виплату допомог, пільг та субсидій за кошти субвенцій з державного бюджету – на 46,6 тис.грн.).  

Кошти на суму 18,5 тис.грн. виділено протягом тижня з районного бюджету у вигляді субвенцій місцевим радам на утримання дошкільних навчальних закладів та народних домів.

//
Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn