Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 343 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 86 Вжито необхідні заходи для ліквідації пожежі торфу » Радехівська РДА - офіційний сайт

Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Вжито необхідні заходи для ліквідації пожежі торфу

Вжито необхідні заходи для ліквідації пожежі торфу

27 серпня на території Стоянівської і Тетевчицької сільських рад було проведено виїзне засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС, яке очолив керівник апарату Радехівської райдержадміністрації Степан Вавреньчук. В ході обстеження членами комісії було виявлено, що на території Тетевчицької сільської ради пройшло самовільне загоряння торфів орієнтовною площею 3000 квадратних метрів та вранці  внаслідок вітру пройшло часткове незначне задимлення території села Стоянова. Радехівський РС ДСНС вжив всі необхідні заходи для ліквідації пожежі, її локалізації та недопущення поширення на іншу територію. Районною комісією з питань ТЕБ та НС було прийнято рішення, в якому керівництво ТзОВ  «Стоянівський торфобрикетний завод» зобов’язано надати інженерну допомогу з метою попередження  загоряння торфів. Також під час виїзного засідання було проведено зустрічі з громадами сіл Стоянів, Сабанівка і Тетевчиці.

 

 

 


 

 

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn