Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » На Радехівщині відбулися святкові заходи з нагоди Дня захисника України

На Радехівщині відбулися святкові заходи з нагоди Дня захисника України

На Радехівщині відбулися святкові заходи з нагоди Дня захисника УкраїниНа Радехівщині відбулися святкові заходи з нагоди Дня захисника України
Сьогодні, 14 жовтня, в селі Новий Витків відзначили День захисника України. Участь у заходах взяли голова Радехівської райдержадміністраціі Степан Рудницький та керівник апарату РДА Степан Вавреньчук.
Разом із сільським головою Романом Гладієм, військовослужбовцями, учасниками АТО/ООС, волонтерами та небайдужими громадянами очільники району вшанували пам’ять загиблих захисників Украіни біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.
Місцевий священник відслужив панахиду за усіма захисниками і борцями за волю й незалежність України.
Важливо зазначити, що День захисника України – це данина пам’яті тим, хто віддав своє життя за незалежність нашої держави. У свято Покрови Пресвятої Богородиці українці з гордістю згадують січових стрільців, вояків УПА. Особливого вшанування варті ті, хто зі зброєю в руках боронить нашу територіальну цілісність і свободу на східних рубежах держави.
Додамо, що кожен із нас має бути захисником України, виконуючи свої професійні обов’язки та виховуючи молоде покоління патріотів. Покрова Пресвятої Богородиці допоможе перемогти агресора та захистить наше військо.
Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn