Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Відбулися урочисті заходи в селі Корчин,

Відбулися урочисті заходи в селі Корчин,

Відбулися урочисті заходи в селі Корчин,З нагоди Дня Захисника України, Українського козацтва, 78-ї річниці УПА відбулися урочисті заходи в селі Корчин, в яких взяли участь голова Радехівської районної державної адміністрації Степан Рудницький, голова Радехівської райради Марія Климочко, голова Радехівської ОТГ Степан Коханчук, представники громадських організацій, ветеранів, учасників бойових дій, учасники АТО та громадськість села.
Хвилиною мовчання було вшановано славних синів України – воїнів УПА, Героїв небесної сотні і героїв антитерористичної операції.
«Будьмо вдячні матерям та батькам, що виховали Героїв, а зараз переживають біль втрати своїх синів. Сім’ям, які зараз чекають щасливе повернення до дому близьких. Сьогодні ми тут, аби вшанувати світлу пам’ять усіх загиблих....
Слава Україні», - зазначив Степан Рудницький під час виступу на урочистостях.
Керівництвом району було покладено квіти до фотостенду Героям Небесної Сотні.
Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn