Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » 14 жовтня у селі Полове відбулися заходи присвячені Дню захисника Украіни.

14 жовтня у селі Полове відбулися заходи присвячені Дню захисника Украіни.

14 жовтня у селі Полове відбулися заходи присвячені Дню захисника Украіни. 14 жовтня у селі Полове відбулися заходи присвячені Дню захисника Украіни.
Голова Радехівської районної державної адміністраціі Степан Рудницький спільно з громадою села Полове, Йосипівка та сільським головою Русланою Василишин помолилися за захисників України, які впродовж століть боролися за волю і поклали своє життя за свободу та незалежність.
Після спільної панахиди, яку провів настоятель місцевого храму Степан Рудницький поклав квіти до символічної могили Борцям за волю України.
Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn