Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » В Народному домі села Станин відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України.

В Народному домі села Станин відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України.

В Народному домі села Станин відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України.В Народному домі села Станин відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України. Дійство розпочалося Державним Гімном України. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих українських героїв.
Голова райдержадміністрації Степан Рудницький привітав ветеранів національно-визвольної боротьби, воїнів ЗСУ і ветеранів АТО/ООС з Днем захисника України, Днем Українського козацтва та 78-ю річницею створення УПА. «Це свято гідності, сили, честі і шляхетності, свято вільних, сильних людей. В усі часи серед українського народу були ті, хто мужньо ставав на захист своєї Вітчизни від ворога. І ці люди є гордістю нашого народу, його душею. Дякую вам - тим, хто з честю несе ім’я захисника України. Хай Матір Божа під своїм покровом береже вас і нашу Україну. Слава Україні!» - сказав Степан Рудницький.
Захисників України також привітала сільський голова села Станин Наталія Згурська.
Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn