Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » До уваги особам з інвалідністю внаслідок війни з числа військовослужбовців, які брали участь в АТО(ООС)

До уваги особам з інвалідністю внаслідок війни з числа військовослужбовців, які брали участь в АТО(ООС)

 


До уваги особам з інвалідністю внаслідок війни з числа військовослужбовців,

які брали участь в АТО(ООС)

 

Управління соціального захисту населення Радехівської райдержадміністрації доводить до Вашого відома, що пройшли зміни до розпорядження голови Львівської ОДА № 553/0/5-18 від 06. 06. 2018 року де особам з інвалідністю внаслідок війни з числа військовослужбовців, які брали участь в АТО(ООС)передбачена виплата адресної грошової допомоги на реабілітацію або санаторно-курортне лікування, якщо Ви пред’являть до документів згідно розпорядження, підтвердження про проходження курсу реабілітації або санаторно-курортного лікування у попередніх роках, а саме: рахунок про оплату, акт наданих послуг, квитанцію, договір або будь-який документ про проходження курсу реабілітації або санаторно-курортного лікування.

Для отримання адресної грошової допомоги у 2020 р. Вам необхідно звернутись до управління по адресу м.Радехів проспект Відродження 16 з такими документами:

·заява;

·копія посвідчення «Інвалід війни»;

·копія документа, який підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції у районах її проведення;

·копія індивідуальної програми реабілітації, виданої медико-соціальною експертною комісією із зазначенням необхідності отримання реабілітаційних послуг (у разі необхідності забезпечення медичною та/або фізичною реабілітацією);

·медична довідка лікувальної установи за формою № 070/о для одержання путівки на санаторно-курортне лікування (у разі необхідності забезпечення санаторно-курортним лікуванням);

·копія паспорта одержувача допомоги, на яких зазначено його прізвище, ім’я, по батькові та місце реєстрації;

·копія реєстраційного номера облікової картки платника податків;

·номер особового банківського рахунку;

·рахунок про оплату, акт наданих послуг, квитанцію, договір або будь-який документ про проходження курсу реабілітації або санаторно-курортного лікування у попередніх роках за які Ви отримали кошти.

 

 

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn