Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Проведення дезінфекції вулиць населених пунктів району

Проведення дезінфекції вулиць населених пунктів району

Проведення дезінфекції вулиць населених пунктів районуЗ метою недопущення поширення коронавірусу COVID-19 у Радехівському районі продовжують проводитись роботи із дезінфікації дорожнього покриття автомобільних доріг, тротуарів та зупинок громадського транспорту.
Сьогодні, 1 серпня, пожежними машинами МПК с. Оглядів та МПК с. Вузлове було здійснено обробку розчином хлорного вапняку таких вулиць м. Радехова: вул. Львівська, вул. Тарновського, вул. Витківська, вул. Стоянівська, вул. Й.Сліпого, вул. Лесі Українки, вул. Лопатинська, вул. Сонячна, вул. Рильського, а також просп. Відродження і район місцевого ринку "Галя". По завершенню, пожежні машини вирушили до сіл Павлів, Вузлове, Бабичі і Оглядів для проведення аналогічних заходів на цих територіях.
Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn