Навігація

Останні фото

Календар

  «    Серпень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31 
Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Степан Рудницький провів нараду щодо стану виконання робіт на об’єктах, які фінансуються у 2020 році

Степан Рудницький провів нараду щодо стану виконання робіт на об’єктах, які фінансуються у 2020 році

Степан Рудницький провів нараду щодо стану виконання робіт на об’єктах, які фінансуються у 2020 році 2 липня голова Радехівської райдержадміністрації Степан Рудницький провів нараду щодо стану виконання робіт на об’єктах, які фінансуються у 2020 році відповідно до Програми проведення обласного конкурсу проєктів місцевого розвитку.
В ході наради проаналізували стан реалізації мікропроєктів в розрізі галузей освіти, культури та медицини.
Відповідальні особи розпорядників бюджетних коштів доповіли про придбання та закупівлі будівельних матеріалів та обладнання, перебіг ремонтних робіт на об’єктах та проблемні питання, які виникають в ході реалізації проєктів.
Загалом, цьогоріч на Радехівщині реалізовуватимуть 30 мікропроєктів місцевого розвитку, які стали переможцями обласного конкурсу у 2020 році на на суму: 5095,851 тис.грн.
Станом на 2 липня роботи на 12 проєктах на стадії завершення: «Капітальний ремонт приміщення дитячого відділення бібліотеки по вулиці Стуса, 12 в с.Стоянів Радехівського району Львівської області», «Капітальний ремонт будівлі ДНЗ по вул.Миру,76а в с. Станин Радехівського району Львівської області», «Капітальний ремонт будівлі ЗОШ І-ІІст. по вулиці Садова, 20 в с. Розжалів Радехівського району Львівської області. Заміна вікон», «Капітальний ремонт віконних заповнень навчального корпусу №2, актової зали, гуртожитку та басейну Вузлівського опорного навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей» в с.Вузлове Радехівського району Львівської області», «Капітальний ремонт шкільної їдальні ЗОШ І-ІІІ с.Корчин Радехівського району» та виготовляються вікна і двері для Бабичівської ЗОШ («Капітальний ремонт будівлі ЗОШ І-ІІ ст. по вулиці Шкільна,15 в с. Бабичі Радехівського району Львівської області. Заміна вікон та дверей», « Капітальний ремонт покрівлі даху Половецького НВК в с. Полове Радехівського району Львівської області».
Відтак, здійсненні придбання по мікропроєктах: « "Музична феєрія" по закупівлі музичного обладнання для Народного дому с. Сморжів Радехівського району Львівської області», «Створення рекреаційного середовища для жителів громади села Яструбичі Львівської області», «Придбання інтерактивного обладнання, музичної апаратури та меблів для облаштування АRТ-простору в актовій залі ЗОШ І-ІІ-ІІІ ст. села Павлів Радехівського району Львівської області», «Придбання обладнання з метою впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес Стоянівської ЗОШ І- ІІІ ст. Радехівського району Львівської області».
За підсумками наради надано відповідні протокольні доручення.
Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn