Навігація

Останні фото

Календар

  «    Липень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031 
Радехівська РДА » Новини Радехівщини » На Радехівщині здійснюються комісійні обстеження продуктових та будівельних магазинів, гуртівень, супермаркетів.

На Радехівщині здійснюються комісійні обстеження продуктових та будівельних магазинів, гуртівень, супермаркетів.

На Радехівщині здійснюються комісійні обстеження продуктових та будівельних магазинів, гуртівень, супермаркетів.За останній період на Львівщині суттєво зростає кількість хворих на коронавірусну інфекцію. Підвищення рівня захворюваності є наслідком досить легковажного ставлення до рекомендацій МОЗ щодо дотримання карантинних заходів.

З метою контролю за виконанням протиепідемічних та профілактичних заходів із запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в Радехівському районі проводиться моніторинг дотриманням цих карантинних обмежень.

Здійснюються комісійні обстеження продуктових та будівельних магазинів, гуртівень, супермаркетів.

Відтак сьогодні, 25 червня, мобільною групою у складі працівників Радехівської РДА, Радехівського відділення Національної Поліції, РУ Держпродспоживслужби проводились превентивні заходи спрямовані на недопущення розповсюдження COVID-19 та дотримання карантинних норм в населених пунктах району, а саме проведено перевірку та проведено роз’яснювальну роботу із продавцями супермаркетів «Софія», «Рукавичка» (вул.Львівська), «Явіс» (вул.Витківська та вул.Стоянівська), продуктовими гуртівнями ФОП «Світлик Г.В та ФОП «Гула В.П.», будівельними гуртівнями ПП «Застава» (вул.Мишуги та вул.Обїздна), ФОП «Білозіра О.Я.», будівельних магазинів «Господар» по вул.Стоянівській, ФОП «Борейко С.Т.» (вул.Кринична та вул.Витківська), ФОП «Павлюк В.Я.», а також здійснено перевірку базару «Галя» по вул. Л.Українки.
В ході проведення перевірки було виявлено одне адміністративне правопорушення за ст. 44-3 КУпАП.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn