Навігація

Останні фото

Календар

  «    Липень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031 
Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Степан Рудницький ознайомився з роботою Товариства з обмеженою відповідальністю «АГРО-КАРПАТІЯ»

Степан Рудницький ознайомився з роботою Товариства з обмеженою відповідальністю «АГРО-КАРПАТІЯ»

Степан Рудницький ознайомився з роботою Товариства з обмеженою відповідальністю «АГРО-КАРПАТІЯ»Голова Радехівської райдержадміністрації Степан Рудницький та начальник Радехівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби У Львівській області Ігор Леуш ознайомилися з роботою Товариства з обмеженою відповідальністю «АГРО-КАРПАТІЯ», яке зареєстроване з вересня 2019 та здійснює свою діяльність в с. Увин.
Керівник суб’єкта господарювання Олександр Канцір розповів про історію підприємства, зокрема щодо переведення потужностей з міста Мукачеве (Закарпатська область) до села Увин (Радехівський район), наявних об’ємів господарства, а також перспективи розвитку.
Керівник району Степан Рудницький відзначив, що Радехівщина, в особі місцевої влади, вітає підприємців, які обирають наш район для ведення бізнесу, а також наголосив, що перспективи розширення діяльності бізнесу в районі – це інструмент нарощення податкової бази, а отже розвитку інфраструктури.
Начальник управління Держпродспоживслужби Ігор Леуш відзначив, що запуск та робота ТзОВ «АГРО-КАРПАТІЯ» це один з яскравих прикладів соціально-відповідального бізнесу, який працює у відповідності з державними нормами санітарного благополуччя та продовольчої безпеки, що особливо актуально в умовах недопущення поширення Covid-19.
Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn