Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Привітання голови Радехівської районної державноі адміністраціі Степана Рудницького з Днем Святої Трійці

Привітання голови Радехівської районної державноі адміністраціі Степана Рудницького з Днем Святої Трійці

Привітання голови Радехівської районної державноі адміністраціі Степана Рудницького з Днем Святої ТрійціПривітання голови Радехівської районної державноі адміністраціі Степана Рудницького з Днем Святої Трійці

Дорогі краяни!!!

Щиро вітаю вас з одним із найвеличніших християнських свят – Днем Святої Трійці!

Свято сходження Духа Святого до апостолів є днем становлення Християнської церкви. Цієї світлої днини разом зі свіжою зеленню в наші домівки входить мир та Божа благодать.

Свято Трійці є торжеством віри в Бога, духовності та моральності, яке надає нам сили жити, бути впевненим, що правда та любов завжди перемагають.

В умовах викликів сьогодення ми повинні, як ніколи, бути сильними та єдиними духом.

Нехай Свята Трійця і надалі приносить вам радість, надихає на добрі справи, наповнює серця любов'ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому.

Здоров'я всім, злагоди в міцних родинах, а нашій державі — єдності, миру і розквіту.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn