Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Проведено чергове виїздне засідання на території сіл Вузлове та Павлів.

Проведено чергове виїздне засідання на території сіл Вузлове та Павлів.

Проведено чергове виїздне засідання на території сіл Вузлове та Павлів.13 лютого членами робочої групи з питань легалізації виплати заробітньої плати та зайнятості населення було проведено чергове виїздне засідання на території сіл Вузлове та Павлів.
Зустрічі зі суб'єктами господарювання відбулися за участю першого заступника голови Радехівськоі РДА Назара Жолобовича, представників Червоноградського управління ГУ ДПС у Львівській області та спеціалістів відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Радехівської райдержадміністрації.

Представники робочої групи провели активну інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями щодо необхідності дотримання ними норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників.

Члени робочих груп і надалі будуть здійснювати моніторинг дотримання норм трудового законодавства суб’єктами господарської діяльності району.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn