Навігація

Останні фото

Календар

  «    Серпень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31 
Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Відбулося засідання Координаційної ради з питань захисту прав дітей та реалізації реформ системи інституційного догляду та виховання дітей у Радехівському районі

Відбулося засідання Координаційної ради з питань захисту прав дітей та реалізації реформ системи інституційного догляду та виховання дітей у Радехівському районі

Відбулося засідання Координаційної ради з питань захисту прав дітей та реалізації реформ системи інституційного догляду та виховання дітей у Радехівському районі13 лютого 2020 року в Радехівській районній державній адміністрації відбулося засідання Координаційної ради з питань захисту прав дітей та реалізації реформ системи інституційного догляду та виховання дітей у Радехівському районі, в якому взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Степан Вавреньчук, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Оксана Пригара, директор Радехівського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Юрій Наконечний, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Надія Паламар, керівник відділу освіти райдержадміністрації Любов Репетило, головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Віра Янсевич, голова постійної комісії з питань бюджету і соціально-економічного розвитку Радехівської районної ради, керівник Радехівського районного центру зайнятості Микола Зузак, начальник фінансового управління районної державної адміністрації Оксана Петелька, спеціаліст Радехівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Львівській області Леся Дрібко, директор закладу Благодійного Фонду « Благодійний центр « Кленовий лист» Марія Білас, в.о. директора КЗ Львівської обласної ради Марія Семенюк.
В ході засідання обговорили питання виконання на теренах Радехівщини завдань Регіонального плану дій реформування закладів інституційного догляду та виховання дітей у Львівській області на 2018 – 2026 роки, що розроблений на виконання « Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017 – 2026 роки та плану заходів з реалізації її І етапу», затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2017 року № 526 – р.
Стратегія передбачає три етапи. Перший – у 2017 році: затвердження плану дій Уряду, внесення змін до законодавства, розроблення фінансових механізмів. Другий – 2018 – 2020 роки: період затвердження регіональних планів, розвиток послуг із підтримки сімей; поступове припинення влаштування дітей віком до трьох років в заклади та зменшення кількості дітей в інституціях; трансформація будинків дитини в центри реабілітації. Третій - 2021 – 2026 роки: перехід від інституційного догляду дітей до надання послуг дитині та сім’ї в громаді.
Метою Стратегії є зміна системи інституційного (дитячі будинки та інтернати) догляду та виховання дітей на систему, що забезпечує догляд і виховання дитини в сімейному або наближеному до сімейного середовищі.
В Радехівському району функціонують 2 заклади інституційного догляду: комунальний заклад Львівської обласної ради « Лопатинська спеціальна загальноосвітня школа І-ІІ ст.» та заклад Благодійного фонду «Благодійний центр «Кленовий лист»» в с. Стоянів.
В Лопатинській спеціальній загальноосвітній школі навчається 60дітей. З них: 49 – діти з Буського, Бродівського, Кам’янка – Бузького, Сокальського районів. Діти перебувають у закладі на неповному державному забезпеченні.
В закладі Благодійного фонду «Благодійний центр «Кленовий лист»» перебуває 16 дітей, з яких 8 - діти, які опинилися в складних життєвих обставинах.
На засіданні також обговорювали питання щодо виявлення вразливих сімей з дітьми на ранніх етапах та розвитку мережі соціальних послуг базового рівня для підтримки таких сімей.
По-перше, підтримуючі послуги – робота соціальних працівників з такими сім’ями.
По-друге, спеціалізовані послуги – сімейне консультування; влаштування дітей до сімейних форм виховання; наставництво.
По-третє, екстрені послуги – кризове втручання; вилучення дитини та направлення в сім’ю патронатного вихователя чи в центр соціальної підтримки.
Обговорили і питання захисту житлово – майнових прав дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які проживають в сім’ях, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків; проведення інформаційно – просвітницьких заходів в рамках реалізації Концепту пріоритетних комунікаційних напрямків впровадження та реалізації реформи системи інтитуційного догляду та виховання дітей у Львівській області на 2020-2024 роки; проведення роботи із попередження жорстокого поводження з дітьми або реальної загрози його вчинення.
Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn