Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Степан Рудницький вручив ключі від квартири особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування

Степан Рудницький вручив ключі від квартири особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування

Степан Рудницький вручив ключі від квартири особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування13 лютого голова Радехіської райдержадміністрації Степан Рудницький вручив ключі від квартири особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, Гальченко Василині.
Квартиру в с. Павлів Радехівського району придбано за кошти субвенції, яка надійшла з державного бюджету відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877 « Про затвердження Порядку та умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно – ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей – сиріт, осіб з їх числа».
Нагадаємо, Львівською облдержадміністрацією у 2019 році виділено 2 192 010 грн. субвенції з державного бюджету на забезпечення житлом 6 осіб з числа дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають на Радехівщині.
За ці кошти у 2019 році придбано два житлові об’єкти, в смт. Добротвір Кам’янка – Бузького району та в м. Радехів, для 3 осіб з числа дітей- сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, загальною вартістю 900 874 грн. ( 554 074 грн. та 346 800 грн.).
За поточний період 2020 року придбано один житловий об’єкт для 1особи.
Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn