Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Степан Рудницький побував на КП «Телестудія Радехів» та провів святковий радіоефір у ролі ведучого

Степан Рудницький побував на КП «Телестудія Радехів» та провів святковий радіоефір у ролі ведучого

Степан Рудницький побував на КП «Телестудія Радехів» та провів святковий радіоефір у ролі ведучогоСьогодні, 13 лютого, голова райдержадміністрації Степан Рудницький побував на КП «Телестудія Радехів» та провів святковий радіоефір у ролі ведучого🎙🎙🎙.

На цей раз гостями студіі були керівник радіо "Радехів FM” Михайло Тимрук та радіоведучий Іван Покотило.

Під час розмови очільник району привітав працівників КП «Телестудія Радехів» з Всесвітнім Днем радіо 📻та вручив грамоту голови Райдержадміністрації за вагомий внесок у розвиток інформаційного простору Радехівщини🔈, сумлінну творчу працю, високу фахову майстерність.

Під час ефіру говорили про історію виникнення КП «Телестудія Радехів», досягнення за останні роки, збільшення аудиторіі, плани на майбутнє, участь у проектах, співпрацю та оцінку роботи керівництва та працівників райдержадміністрації,тощо.

P.S.Всесвітній день радіо 13 лютого почали відзначати з 2012 року📻🎙🎧Рішення про його проведення Генеральна конференція ЮНЕСКО прийняла в 2011 році.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn