Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Відбулося чергове виїзне засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Відбулося чергове виїзне засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Відбулося чергове виїзне засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Відповідно
 до Розпорядження голови райдержадміністрації від 2016 року№16 в Радехівському районі діє районна робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. 

Сьогодні, 10 січня, членами  цієї робочої групи було проведено чергове виїздне засідання комісіїЗустрічі зі суб'єктами господарювання м. Радехова відбулися за участю головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працюзайнятість та інших нормативно-правових актів у Львівській області  Вікторої Гуменголовного державного інспектора Червоноградського управління ГУ ДПС у Львівській області Анни Гули та спеціалістів відділу житлово-комунального господарстваінфраструктуриенергетики та захисту довкілля Радехівської райдержадміністрації. 

Представники робочої групи провели активну інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями щодо необхідності дотримання ними норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників.

Члени робочих груп і надалі будуть здійснювати моніторинг дотримання норм трудового законодавства суб’єктами господарської діяльності району.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn