Навігація

Останні фото

Календар

  «    Серпень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31 
Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Виїзне засідання робочої групи і районної комісії в смт.Лопатині

Виїзне засідання робочої групи і районної комісії в смт.Лопатині

Виїзне засідання робочої групи і районної комісії в смт.Лопатині19 листопада в смт. Лопатин під керівництвом першого заступника голови Радехівської районної державної адміністрації Ігоря Мельника відбулося чергове виїзне спільне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення та районної комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості по заробітній платі, пенсіях та інших соціальних виплатах.

З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо дотримання у своїй діяльності вимог трудового законодавства на засідання були запрошені суб’єкти господарювання, які здійснюють свою діяльність на території Лопатинської селищної ради. В ході проведення засідання особливу увагу було звернено на дотримання підприємцями законодавства про працю, легалізації робочих місць, недопущення виплати заробітної плати у розмірі, меншому за встановлений законодавством рівень. Наголошено також на тому, що у разі недотримання норм чинного законодавства про працю, кожен роботодавець ризикує нести відповідальність, передбачену чинним законодавством. Також в.о. керівника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Надія Паламар розповіла присутнім про надання субсидій.

Після засідання комісій очільник району в короткій формі ознайомив місцевих жителів з соціально-економічною ситуацією в районі та заслухав основні проблеми Лопатинської громади. Зокрема, громадянами піднімалися питання щодо закупівлі для Лопатинської ЗОШ І-ІІІ ступенів нового «школярика», проведення медичної та освітньої реформи, перерахунок пенсій працюючих пенсіонерів, ремонт місцевих доріг, встановлення хідників та інші.
В ході проведення прийому керівництвом району та відповідними службами були проаналізовані всі питання, порушені громадянами. Частина із них вирішена в ході прийому, спеціалістами управлінь надані кваліфіковані консультації та рекомендації по вирішенню звернень. Питання, які потребують додаткового вивчення, взято на контроль відповідними службами району.

Виїзне засідання робочої групи і районної комісії в смт.Лопатині

 

Виїзне засідання робочої групи і районної комісії в смт.Лопатині

 

Виїзне засідання робочої групи і районної комісії в смт.Лопатині

 

 

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn