Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Відбулося обговорення мікропроектів місцевого розвитку

Відбулося обговорення мікропроектів місцевого розвитку

18 листопада під керівництвом першого заступника голови Радехівської районної державної адміністрації Ігоря Мельника відбулося обговорення мікропроектів місцевого розвитку, які планується реалізувати в 2020 році. В обговоренні проектів взяли участь голова Радехівської районної ради Марія Климочко, експерти з написання мікропроектів Степан Рудницький і Роман Хімка, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та інші.

 Як зазначив під час обговорення перший заступник голови Радехівської районної державної адміністрації  Ігор Мельник, представникам Радехівщини треба старанно підготуватися до участі  в конкурсі обласних мікропроектів місцевого розвитку. Лише тоді гарантований успіх і можливість реалізувати задумане на благо громади.

 

 

 

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn